Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Matrix 4'te Kimleri İzleyeceğiz?
  27 Şub 2020 - 13:15
  facebook Tweet

  Matrix 4'te hangi yıldız isimler ve yeni oyuncular karşımıza çıkacak?

  Keanu Reeves
  1. Keanu Reeves +
  Keanu Reeves, Matrix serisindeki Neo rolünü canlandırmak üzere Matrix 4'e dönecek. Ancak Neo'nun seri sonunda ölmüş olması, akıllarda soru işaretlerine neden oluyor.
  Devamı...

  Keanu Reeves, Carrie Anne Moss, Laurence FishburneHugo Weaving gibi isimleri başrolüne yerleştiren Matrix üçlemesinin ardından seri yeni bir filmle geri dönüyor. Ancak bu kez yenilenmiş bir kadroyla... Keanu Reeves'in Neo'su ve Carrie Anne Moss'un Trinity'si her ne kadar seriye dönecek olsa da Hugo Weaving'in Ajan Smith'i Matrix 4 ile ortalıkta görünmeyecek. Neo ve Trinity'nin, orijinal üçlemenin sonunda ölmeleri nedeniyle onların da nasıl bir dönüş yapacağı bilinmiyor tabii.

  Serinin bitişinin ardından 17 yıl geçmiş olması ve oyuncuların yaşlanmış olması, genç ve popüler bir kadro ihtiyacını hissettiriyor. Keanu Reeves'ten daha yıldızı parlayan bir oyuncuya dönüşüp dönüşmeyeceği bilinmez, ancak Neo karakterinin boşluğunu Jessica Henwick'in karakteri dolduracak gibi görünüyor. Senaryo hakkında henüz bir bilgi sunulmadı. Elimizde yalnızca filmde yer alacak oyuncular bulunuyor. İşte o filmde izlemeyi merakla beklediğimiz isimler...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top