Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Hande Katipoğlu Başrollü "Pilavüstü Aşk"ın Provaları Başladı
  13 Eki 2020 - 12:15
  facebook Tweet

  Pilavüstü Aşk filmi için hazırlıklar başladı.

  Pilavüstü Aşk
  1. Pilavüstü Aşk +
  Devamı...

  Yönetmenliğini Bülent Terzioğlu’nun üstlendiği yerli romantik komedi filmi Pilavüstü Aşk'ın çekim provalarına başlandığı resmi olarak açıklandı. Kamuran Süner'in senaryosunu kaleme aldığı Pilavüstü Aşk, bir CineMutfak projesi olarak karşımıza çıkıyor. Başrolünü ise Hande Katipoğlu ile Ferit Aktuğ paylaşıyor. 

  Çekimleri önümüzdeki hafta içerisinde Antalya'da başlayacak olan Pilavüstü Aşk'ın provaları yapılıyor. Romantik komedi türündeki Pilavüstü Aşk'ın konusu ise şöyle: Elvan Kaşıkçızade, ünlü bir restoran zincirinin tek varisidir. Rıdvan Merinos ise yaptığı pilavla İstanbul gece tayfasının ve taksicilerin vazgeçilmezidir. Elvan ve Rıdvan'ın yolu aynı amaç doğrultusunda kesişir ve ikili kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.

  Hande Katipoğlu ve Ferit Aktuğ'un yanı sıra Pilavüstü Aşk'ın oyuncu kadrosunda  Ayhan Taş, Yıldız Asyalı, Tayfun SavLevent Sülün ve Ebrar Demirbilek gibi isimler bulunuyor. Yönetmen Bülent Terzioğlu geçtiğimiz yıl Keşfedilmemiş Çocuklar isimli yapımla ilk uzun metraj filmini çekmişti. Şimdi ise kariyerine romantik komedi ile devam ediyor. 

  Pilavüstü Aşk filminin CGV Mars dağıtımıyla birlikte 2021'in Şubat ayı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top