Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Salma Hayek ve Owen Wilson'lı "Bliss"ten Fragman ve Görseller!
  13 Oca 2021 - 09:30
  facebook Tweet

  Bliss'ten yeni bir fragman paylaşıldı.

  Bliss
  1. Bliss +

  Owen Wilson ve Salma HayekBliss ile bir araya geliyor. Bliss'ten ikilinin gerçeklikten kaçmaya çalışmasına tanık olduğumuz bir fragman paylaşıldı. Bilim kurgu türündeki dram filminde baba kız ilişkisi ve bir aşk hikayesi anlatılacak gibi görünüyor. Mike Cahill'in yönetmen koltuğuna oturduğu film, yakında Amazon'da izleyici karşısında olacak.

  Bliss'in konusu ise şöyle: Greg’in hayatı pek de yolunda değildir. Kısa bir süre önce eşinden boşanan Greg, aynı zamanda işinden de kovulur. Onun hayatı, sokaklarda yaşayan gizemli bir kadın olan Isabel ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Isabel, bir simülasyonda yaşadığına inanmaktadır. Greg başlarda Isabel’in teorisini gerçekçi bulmaz ancak bir süre sonra çılgın teorisinin bazı gerçekleri olabileceğini keşfeder.

   

  Bilim kurgu ve dram filmi Bliss'in oyuncu kadrosunda Salma Hayek ve Owen Wilson'ın yanı sıra Madeline Zima, Nesta CooperJoshua Leonard gibi isimler yer alıyor. Bliss'in yönetmen ve senaristi Mike Cahill'i I Origins ve Another Earth'ten tanıyoruz. O nedenle Bliss daha büyük beklenti yaratıyor. Cahill'in söylediklerine göre filmdeki en büyük tartışma, Greg'in mi yoksa Isabel'in mi yaşadığı gerçek, 'esas gerçek'?

  Bliss, 5 Şubat tarihinde Amazon Video Prime'da gösterime girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top