Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Melissa McCarthy Gerçekten Thor: Love and Thunder'ın Kadrosuna Katıldı!
  3 Mar 2021 - 12:30
  facebook Tweet

  Thor: Love and Thunder'ın setinden kamera arkası görselleri yayınlandı.

  Thor: Love and Thunder
  1. Thor: Love and Thunder +
  Devamı...

  Yıldız oyuncu Melissa McCarthy ve eşi Ben Falcone, bir süre önce Thor: Love and Thunder'da rol alabilmek için küçük bir kampanya düzenlemişti. İkili, öncelikle sosyal medya üzerinden bir video yayınlamıştı. Şimdi ise Thor: Love and Thunder'dan set fotoğrafları geldi ve Melissa McCarthy'nin de sette olduğu görüldü. Oyuncu sahte Hela olarak karşımıza çıkıyor. Hela'yı orijinalinde Thor: Ragnarok filminde Cate Blanchett canlandırmıştı.

  Ayrıca Thor: Love and Thunder setinde Matt Damon ve Luke Hemsworth'ün yer aldığını görüyoruz. Matt Damon'ın sahte Loki olarak; Luke Hemsworth'ün ise sahte Thor olarak karşımıza çıkacağı biliniyor. İki oyuncu da Ragnarok filminde Loki'nin sergilettiği sahne oyunlarında rol alıyordu. Ek olarak Sam Neill'ın sahte Odin olacağı söyleniyor.

  Thor: Love and Thunder'a Marvel evreninin Guardians of The Galaxy filmlerinden Chris PrattKaren Gillan ve Vin Diesel katılacak. Ayrıca Natalie Portman'ın canlandırdığı Jane karakteri, The Dark World'ün ardından ilk kez evrende yer alacak. Tessa Thompson, Valkyrie karakteriyle Asgard'ın yöneticisi olmaya devam edecek. En büyük beklenti yaratan oyuncu olarak Christian Bale ise Thor: Love and Thunder'ın kötü adamı Gorr The God Butcher olacak.

  Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evre filmlerinden biri olan Taika Waititi yönetmenliğindeki Thor: Love and Thunder, 6 Mayıs 2022'de izleyicileriyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top