Filmleri oyla!
Beyazperdem
  CNBC-e’yi İngilizler Bastı!
  4 Tem 2011 - 14:54
  facebook Tweet

  Kanalın bu ayki yaz ekranında bolca İngiliz dizisi ve filmi yer alıyor…

  Yeni yayın dönemine taze diziler ve beklenen sezonlarla girmeden önce kanallar yaz ekranlarını farklı alternatifler ve kuşaklarla donatmanın yollarını arıyor. CNBC-e de Temmuz ayının cumartesi akşamlarını İngiliz kuşağına ayırmış. 9 Temmuz gününden itibaren her Cumartesi 20:00'de bir İngiliz dizisi ardında da 21:00'de ise bir İngiliz filmi kanalı takipçilerini bekliyor olacak.

  İşte CNBC-e’nin ‘İngiliz’ ekranı…

  9 Temmuz Cumartesi

  20:00 Upstairs Downstairs (1. Bölüm)

  1970’lerin sevilen İngiltere menşe-i serisi Upstairs, Downstairs’ın 3 bölümlük bir yeniden çevrimi olan dizide Eaton Place’in sahipler artık Holland ailesidir. Dizinin yaratıcılarından Emmy ödüllü Jean Marsh, bu sefer malikanenin kahyalığına terfi eden Rose olarak karşımıza çıkıyor.

  16 Temmuz Cumartesi

  20:00 Upstairs Downstairs (2. Bölüm)

  Hallam diplomatik yeteneklerini işten sonra ev halkının üzerinde de denerken Lady Agnes ve Maud arasındaki gerginlik de sürer. Rose ise ev işlerinin idaresini üzerine alır.

  23 Temmuz Cumartesi

  20:00 Upstairs Downstairs (3. Bölüm)

  Hallam arkadaşı Kent Dükü’nün yardım talebi üzerine kendisini ulusal bir krizin tam ortasında bulur. Bu sırada Eaton Place’ın üzerinde kara bulutlar gezmektedir. Lady Agnes karnı burnunda her an bebeğinin doğumunu beklerken, Lotte’nin ağzını bıçak açmamaktadır. Fakat Kral sonunda istifa edince, Hallam da hayatını değiştirecek bir şey keşfeder…

  30 Temmuz Cumartesi

  20:00 Emma(1. Bölüm)

  Edebiyat tarihinin en meşhur çöpçatanı Emma Woodhouse, hem güzel, hem zeki ve cingöz hem de yüksek bir özgüvene sahip. Tipik bir Jane Austen karakteriyken diğerlrinden en büyük farkı dertsiz, kedersiz bir hayat sürdümesi…

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • MadMadness
   türkçe dublaj olmasın bari dublaj işi cnbce yi bozdu!
  Yorumları göster
  Back to Top