Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Bir Mucize: Breaking In Dönüyor!
  26 Ağu 2011 - 08:54
  facebook Tweet

  Christian Slater'ın şansı döndü...

  Sahalarda görmeye pek de alışık olmadığımız bir hareket geldi Fox'tan. Resmen bir mucize oldu ve yayınlandığı ilk sezonunun 5. bölümü itibariyle iptal edilen Breaking In, Fox'tan yeni sipariş aldı. Fox'un mayıs ayında yaptığı kıyımı hatırlıyorsanız, aralarında Lie To Me'nin de olduğu 5 dizisini iptal etmişti. Hatta o zaman, Fringe de iyi ki arada kaynamadı diye hayli sevinmiştik.

  Gelelim Breaking In'e. Christian Slater bu sefer şeytanın bacağını kırdı galiba. Bundan önceki televizyon deneyimleri de başarısızlıkla sonuçlanan Slater, nerdeyse ismiyle beraber anılan bir uğursuzlukla özdeşleşecekti. My Own Worst Enemy 9 bölüm, The Forgotten 17 bölüm dayanabildi ekran savaşına ve yayınlandıkları kanallar tarafından iptal edildiler. Breaking In de Mayıs ayında Slater'ın diğer dizileriyle aynı kaderi paylaşınca, isyan etmiştik. Çünkü dizinin yalnızca beş bölümü yayınlanmıştı ve yavaş yavaş bir izleyici kitlesi de oluşuyordu.

  Contra Security adında, şirketlere ve evlere yüksek teknolojili güvenlik sistemleri pazarlayan bir şirkette yaşananları anlatıyor. Müşterilerine mevcut kullandıkları sistemin güvenli olmadığını türlü yollardan kanıtlayarak uyguladıkları pazarlama yöntemleri her bölümde yeni olaylara sahne oluyordu. Artık di'li geçmiş zaman kullanmamıza gerek yok, çünkü Breaking In 13 bölümlük yeni sezonuyla 2012'nin başlarında geri dönecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top