Filmleri oyla!
Beyazperdem
    Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödül Töreni!
    4 Haz 2015 - 10:55
    facebook Tweet

    En iyi oyuncular, en iyi diziler açıklandı...

    Magazin Gazetecileri Derneği'nin 21. Altın Objektif Ödülleri, 2 Haziran Salı akşamı düzenlenen törenle sahiplerine dağıtıldı!

    Özge Borak ve Emre Karayel’in sunuculuğunu üstlendiği geceye, Medcezir ve Karadayı dizileri ve oyuncuları damga vurdu.

    Müzikten sinemaya, diziden tv programına birçok dalda ödülün dağıtıldığı gecenin kazanan listesini sizlerle paylaşıyoruz...

    Televizyon Ödülleri

    En İyi Dizi: Karadayı (Atv)

    En İyi Kadın Oyuncu: Bergüzar Korel (Karadayı)

    En İyi Erkek Oyuncu: Kenan İmirzalıoğlu (Karadayı)

    En İyi Drama Dizisi: Medcezir (Star)

    Drama Dizisi En İyi Kadın Oyuncu: Serenay Sarıkaya (Medcezir)

    Drama Dizisi En İyi Erkek Oyuncu: Çağatay Ulusoy (Medcezir)

    En İyi Komedi Dizisi: Yeşil Deniz (Trt1)

    Komedi Dizisi En İyi Kadın Oyuncu: Özge Gürel (Kiraz Mevsimi)

    Komedi Dizisi En İyi Erkek Oyuncu: Timur Acar (Kertenkele)

    En İyi Komedi Programı: Güldür Güldür (Show Tv)

    En İyi Talk Show Programı: 3 Adam (TV8)

    En İyi Program Sunucusu Erkek: İlker Ayrık (Kanal D)

    En İyi Program Sunucusu Kadın: Zahide Yetiş (Atv)

    En İyi Haber Spikeri Kadın: Seda Öğretir (NTV)

    En İyi Haber Spikeri Erkek: Cüneyt Özdemir (Kanal D)

    Savaş Ay TV Özel Ödülü (Haber Tartışma Programı): Türkiye'nin Nabzı - Didem Yılmaz (Haber Türk TV), Gece Gündüz - Gülay Afşar (NTV)

    Sinema Ödülleri

    En İyi Sinema Filmi: Mucize

    En İyi Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül (Mucize)

    En İyi Kadın Oyuncu: Farah Zeynep Abdullah (Unutursam Fısılda)

    En İyi Erkek Oyuncu: Mert Turak (Mucize)

    Tiyatro Ödülleri

    En İyi Oyun: 5. Frank (Tiyatro Adam)

    Yılın Tiyatro Kadın Oyuncusu: Melisa Sözen - Kalp Düğümü (Craft Tiyatro)

    Yılın Tiyatro Erkek Oyuncusu: Rıza Kocaoğlu - Ormanlardan Hemen Önceki Gece (Tiyatro Biriken)

    Özel Ödüller

    Yaşam Boyu Onur Ödülü: Işıl Yücesoy, Hümeyra, Ayten Uncuoğlu, Şemsi İnkaya, Atilla Özdemiroğlu, Talat Bulut

    Uluslararası Başarı Ödülü: Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz

    Magazin Gazetecileri Derneği Jüri Özel Ödülü: Erkan Kolçak Köstendil (Ulan İstanbul), Funda Eryiğit (Karadayı), Yeşim Ceren Bozoğlu (O Hayat Benim)

    Magazin Gazetecileri Derneği Özel Başarı Ödülü: Kerem Çatay, Ekrem Çatay

    Magazin Gazetecileri Derneği Özel Ödülü: BKM - Necati Akpınar/Yılmaz Erdoğan, Birol Güven

    Basın Meslek Onur Ödülü: Selim Akçin, Demirhan Hararlı, Ahmet Yenigün, Caner Budak, Semih Orbay, Yüksel Aytuğ

    facebook Tweet
    Öneriler
    Yorumlar
    Yorumları göster
    Back to Top