Filmleri oyla!
Beyazperdem
  TRT Ev Sineması "Makas" ile Devam Ediyor!
  17 Kas 2016 - 07:00
  facebook Tweet

  "Makas" bu akşam TRT1 ekranlarında!

  Türkiye’nin kamu yayıncısı TRT’nin, televizyon ile sinemayı buluşturan iddialı ve uzun soluklu projesi TRT TV Filmleri kapsamında yer alan “Makas” bu akşam TRT1 ekranlarında seyircilerle buluşuyor.

  Fatih daha çocuk yaşta kaderin acı yanını öğrenmiş biridir. Annesini üvey babasının elinden kurtarmak için verdiği bir mücadele sonucu üvey babasını öldürmüştür. Suçlu bulunan çocuk küçük yaşta ıslahevine yerleştirilir. Ancak Fatih büyüdükçe ıslahevinin tehlikelerine rağmen kendini yetiştirmeyi başarır. Düzgün işler yapıp düzgün bir hayat kurmak isteyen genç adam ıslahevinden çıkınca kaderin çizgisini tersine döndürmeye kararlıdır. Çocukluk aşkının da hayatına girmesi genç adamı daha da hayata başlar. Ancak gizli kalmış suçlar sonsuza kadar saklı kalmayacaktır. Bir dizi cinayetin büyük sırrı ortaya çıkacak ve "iyi ile kötünün" mücadelesi tekrar başlayacaktır...

  Yönetmen koltuğunda Yunus Nihat Özcan'ın oturduğu polisiye filmin başrollerini Gökhan AlkanSerenay AktaşVeysel Dündar ve Taylan Erler üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ahmet KuralŞenay AkayYeşim Salkım ve Ümit Karan gibi isimler de yer alıyor. Filmin senaryosunu Caner Kuzu yazdı.

  Perşembe akşamları seyircilerine sinema keyfini doya doya yaşatan programın bu durağındaki polisiye türü Makas bu akşam TRT1 ekranlarında!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top