Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Woody Harrelson 'True Detective'e Dönmek İstemiyor
  6 Kas 2017 - 09:33
  facebook Tweet

  Ünlü oyuncudan samimi açıklamalar

  True Detective'in fırtınalar koparan ilk sezonunun başrolünü Matthew McConaughey ile birlikte paylaşan Woody Harrelson'dan, üçüncü sezonda yer alma ihtimaline dair açıklama geldi.

  İlk sezonu yayınlandığı günden itibaren hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden tam not alan dizi için devam kararı gecikmemiş; dizi, farklı karakterlerin hikayesiyle yola devam etmişti. Şu sıralar üçüncü sezonun hazırlıklarını sürdüren diziye dair merak unsurlarından biri, Woody Harrelson ve Matthew McConaughey'nin geri dönüp dönmeyeceğiydi. McConaughey dizinin üçüncü sezonunda yer almaya sıcak baktığını açıklasa da Harrelson'dan gelen yanıt olumsuz yönde oldu.

  Yahoo! Entertainment'a yaptığı açıklamada, ilk seferde işlerin gayet iyi gittiğini ancak şimdi tekrar geri dönerlerse "ilk sezon kadar iyi değil", "ilk seferde iyiydiniz ama bu kez olmadı" gibi yorumların yapılacağını ve bunları duymayı dahi istemediğini söyledi. 

  Dizinin, ikinci sezonunda yaşadığı trajik reyting düşüşü ve eleştirmenlerden aldığı olumsuz yorumlar göz önüne alındığında Harrelson'ın çekincelerinin yersiz olduğunu söylemek zor olsa da McConaughey'nin yeni hikayede görüneceği tahmin ediliyor.

  Yeni sezonda anakarakter olarak polis memuru Wayne Hays rolünde Oscar ödüllü Mahershala Ali'yi izleyeceğimizi hatırlatalım.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top