Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Zach Braff’in Yeni Dizisi Alex, Inc.’in Fragmanı Paylaşıldı
  9 Oca 2018 - 07:33
  facebook Tweet

  Braff’in hem başrolünde hem de yönetmen koltuğunda bulunduğu Alex Inc. ABC’de yayınlanacak

  Alex, Inc. Orijinal Fragman

  ABC’nin Zach Braff imzalı komedi dizisi Alex, Inc.’in fragmanı y​​ayınlandı. Braff’in, başrolün yanı sıra yönetmen koltuğunda da yer aldığı dizi, 28 Mart’ta prömiyer yapmaya hazırlanıyor.

  Alex Inc.’in senaryosunu, Zach Braff’in parladığı Scrubs dizisinin yürütücü yapımcısı olan Matt Tarses kaleme alıyor. Dizinin hikayesi, iki çocuk babası, radyoda çalışan parlak bir gazeteci olan Alex Schuman’ı izliyor. Alex, hayatında her şey yolunda giderken ani bir kararla işini bırakmaya ve kendi şirketini kurmaya karar verir. Ancak işler umduğundan çok daha zor olacaktır. Dizinin senaryosu StartUp adlı podcast programından uyarlanıyor. Gimlet Media yapımı podcast programında Alex Blumberg, kendi iş kurma çabalarını anlatıyor.

  Alex, Inc.’in oyuncu kadrosunda Tiya Sircar, Hillary Anne Matthews, Michael Imperioli, Elisha Henig, Courtney Shane, Jessica Mikayla Adams, Nadège August, John Patrick Jordan, Gabriella Graves, Tai Brown ve Audyssie James var. Tek kamera komedisi, Sony TV ve Davis Entertainment yapımcılığında hayat bulurken dizinin yürütücü yapımcılığını Braff, Alex Blumberg, Chris Gilberti ve Matt Lieber üstleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top