Filmleri oyla!
Beyazperdem
  ‘What We Do in the Shadows’un Dizisi FX'te Yayınlanacak
  23 Oca 2018 - 08:19
  facebook Tweet

  Jemaine Clement ve Taika Waititi FX’te yayınlanacak uyarlama için kolları sıvadı

  2014 yapımı sahte belgesel What We Do in the Shadows, FX tarafından televizyona uyarlanıyor. Dizi, filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Jemaine Clement (Flight of the Conchords) ile Taika Waititi (Thor: Ragnarok)’nin imzasını taşıyor.

  Filmin başrollerinde de yer alan Clement-Waititi ikilisi, ekran uyarlamasının yürütücü yapımcılığını üstleniyorlar. Ayrıca Waititi yönetm​​en koltuğunda, Clement ise senarist olarak karşımıza çıkacak. Yarım saatlik bölümlerden oluşacak dizinin pilot bölümü için hazırlıklar başladı. Pilot bölümün oyuncu kadrosunda Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou ve Harvey Guillen var. Yürütücü yapımcı tarafında ise Scott Rudin, Paul Simms, Garrett Basch ve Eli Bush yer alıyor.

  Gösterime girdiği yıl özgün mizahıyla övgü toplayan sahte belgesel türündeki What We Do in the Shadows, ev arkadaşı olan dört vampirin gündelik hayatına ve modern dünyada hayatta kalma maceralarına odaklanıyor.

  Clement ve Waititi ikilisi birlikte hit HBO komedisi Flight of the Conchords’a da imzalarını atmışlardı. Geçtiğimiz günlerde dizinin özel bir bölümle HBO ekranlarında olacağı kesinlik kazanmıştı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top