Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Big Little Lies’ın 2. Sezonundan İlk Kare Paylaşıldı
  20 Mar 2018 - 10:51
  facebook Tweet

  Laura Dern ve Reese Witherspoon’un set fotoğrafı geldi

  HBO’nun hit dizisi Big Little Lies’ın ikinci sezon setinden ilk kare görücüye çıktı.

  Laura Dern’ün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf karesinde Madeline ve Renata karakterlerini canlandıran Laura Dern ve Reese Witherspoon, dizide sıkça karşılaştığımız Seaside kafede otururken görülüyor. Diğer iki görsel ise geçtiğimiz hafta ünlü oyuncular Zoe Kravitz ve Shailene Woodley tarafından paylaşılmıştı.

  Big Little Lies’ın birbirinden yıldız isimlerle dolu oyuncu kadrosu, çekimler için tekrar Monterey kasabasının yolunu tuttu. Ses getiren dizinin ilk sezon kadrosundaki Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Laura Dern, Adam Scott, James Tupper, Jeffrey Nordling ve Iain Armitage ikinci sezonda da rollerini korumaya devam ediyorlar. Kadroya ikinci sezonda katılan Meryl Streep ise bu yılın en ses getiren haberlerinden biri olmuştu. Streep’in diziye, Alexander Skarsgård’ın annesi rolünde katılacağını hatırlatalım.

  Big Little Lies’ın ikinci sezonunun yönetmen koltuğunda Fish Tank ve American Honey filmlerinin ünlü yönetmeni Andrea Arnold yer alacak. Senaryosunda David E. Kelley’nin imzasını taşıyan dizinin 2019’da geri dönmesi planlanıyor.

  Madeline and Renata are back. #BLL2

  A post shared by @ lauradern on

  Bonnie’s. Back. #BLL2

  A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

  JANES BACK. #letsdothis #BLL2

  A post shared by shailene woodley (@shailenewoodley) on

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top