Filmleri oyla!
Beyazperdem
  ‘Suits’ Türkiye Ekranlarına Uyarlanıyor
  15 Eki 2018 - 16:52
  facebook Tweet

  ‘Suits’ Türkiye uyarlaması için hazırlıklar başladı

  NBC Universal imzasıyla ekrana taşınan popüler dizi Suits, Türkiye televizyonuna uyarlanıyor. Dizinin Türkiye haklarını satın alan Karga Seven Türkiye, dizinin Türk versiyonu için çalışmalara başladı. 

  Sekiz sezon boyunca ekranlarda kalan Suits, başarılı avukat Harvey Specter’ın zeki ancak üniversite mezunu olmayan Mike Ross’u işe almasıyla başlayan süreci işlemişti. Ünlü bir hukuk firmasında geçen dizi, Mike’ın bu dünyaya adapte olma sürecini takip ediyor. Şirketin en iyi asistanlarını kendi tarafına çeken Mike, pratik zekası ve muhteşem hafızası sayesinde, üniversite mezunu olmasa da gerçek bir hukuk dâhisi olduğunu kanıtlıyor.

  Aaron Kosh’un hayata geçirdiği Suits, başlıca rollerinde Gabriel Macht, Rick Hoffman, Sarah Rafferty, Katherine Heigl, Dulé Hill, Amanda Schull, Patrick J. Adams ve Meghan Markle’a yer verdi.

  Suits Türkiye uyarlamasının oyuncu kadrosu ve prömiyer tarihi henüz şekillenmedi. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Nusret Baba
   Oyuncu tavsiyesinde bulunabilirim. Mike Ross Aras Bulut İğnemli Harvey Specter, Mehmet Aslantuğ veya Barış Falay, Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Jessika için Demet Akbağ, Perihan Savaş veya daha genç Cansu Dere Donna için Türkiyede bir karakter zor çıkar
  Yorumları göster
  Back to Top