Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Bourne Dizisi ‘Treadstone’da Kadro Şekilleniyor
  16 Oca 2019 - 18:03
  facebook Tweet

  Jason Bourne evreninde geçen ‘Treadstone’un oyuncu kadrosu tamamlanıyor

  Jason Bourne evreninde geçen Treadstone'un oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendi. Son güncellemeye göre, başrollerinde Jeremy Irvine ve Brian J. Smith’i buluşturan dizinin oyuncu kadrosuna Omar Metwally, Tracy Ifeachor, Han Hyo Joo, Gabrielle Scharnitzky ve Emilia Schüle katıldı.

  Jason Bourne’un devam dizisi, USA Network tarafından ekrana taşınıyor. Dizinin senaryosunu "Heroes"un yaratıcısı Tim Kring kaleme alırken senaryo Treadstone olarak bilinen özel CIA biriminin geçmişte ve günümüzde gerçekleştirdiği eylemleri takip ediyor. Acımasız ve son derece yetenekli suikastçıları yetiştirmekle görevli olan kurum, dünya genelinde bir dizi gizemli göreve imzasını atıyor.  

  2002 yılında başlayan Bourne film serisi, bu evrende yer alan ve asıl kimliğini bulmaya çalışan ajan Jason Bourne’un maceralarını takip etmişti. Filmde ünlü karaktere Matt Damon hayat vermişti.

  Treadstone’un yönetmen koltuğu Ramin Bahrani’ye emanet edilirken yürütücü yapımcı kadrosunda Ben Smith, Jeffery Weiner, Justin Levy ve Bradley Thomas görev yapıyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Selin G
   Kesinlikle muhteşembirdizi olucağa benziyor kadrolari gercekten saglam özellikle kadroda Han HyoJoo'nun olması da ayrı bir artı kadının oyunculuk yetenegi efsane umarım devamlılığı olan bir dizi olur.*Bu arada görsel amaçlı kullandığınız resim Bae Suzy'nin resmidir ve onun bu dizi ile hiçbir alakası yoktur.
  Yorumları göster
  Back to Top