Filmleri oyla!
Beyazperdem
  ‘You’nun 2. Sezon Prodüksiyonundan İlk Kareler Geldi
  17 Şub 2019 - 13:48
  facebook Tweet

  ‘You’nun 2. sezonundan yayınlanan ilk karelerde başrol oyuncuları var

  Netflix’in son döneme damgasını vuran dizisi You, merakla beklenen 2. sezonu için hazırlıklara başlarken prodüksiyondan ilk kareler geldi. Okuma provalarından paylaşılan ilk görsellerde başroller Victoria Pedretti ve Penn Badgley var.

  "You"nun ikinci sezonunda oyuncu kadrosunda ilk sezondan Penn Badgley ve Ambyr Childers yerlerini korumaya devam ederken kadroya yeni eklenen isimler arasında arasında Victoria Pedretti, Robin Lord Taylor, Adwin Brown, James Scully ve Jenna Ortega var. 

  Dizinin ilk sezonu, kitapçıda yönetici olarak çalışan Joe Goldberg’ün genç bir yazarla tanışmasını ve onu saplantı haline getirmesini işlemişti. Caroline Kepnes’in romanından yola çıkan dizinin yeni sezonu, serinin ikinci romanı “Hidden Bodies”ten serbest bir şekilde uyarlanıyor. Başkarakter Joe bu kez Los Angeles’a gidecek ve yolu yetenekli şef Love Quinn ile kesişecek. 

  Sera Gamble ve Greg Berlanti tarafından ekrana taşınan You’nun ikinci sezonunu Netflix hayata geçiriyor. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Berlanti, Gamble, Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo ve Marcos Siega görev yapıyor.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  seeing Joe with Love AND Candace makes us happy being single. YOU S2 in production!

  YOU (@younetflix)'in paylaştığı bir gönderi ()

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top