Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Netflix ‘Black Mirror: Bandersnatch’in Yolundan Devam Edecek
  13 Mar 2019 - 12:28
  facebook Tweet

  Netflix 'Black Mirror: Bandersnatch’ benzeri interaktif yapımlara devam edeceğini açıkladı

  Black Mirror: Bandersnatch’in dünya çapında ilgi görmesi, Netflix’i yeni interaktif içeriklerin yapımına yönlendirdi. Şirket yetkilisinin yaptığı açıklamaya göre platform, interaktif dizi ve film üretimini iki katına çıkarmayı planlıyor.

  Hindistan’da katıldığı bir panelde “Bandersnatch”in başarısının sorulması üzerine söz alan içerik başkan yardımcısı Todd Yellin müjdeyi şöyle verdi: “Hem Hindistan’da hem de dünya çapında  büyük bir hite dönüştü ve biz de daha fazla interaktif hikaye istediğimizi fark ettik. Bu yüzden iki katına çıkaracağız. Bilimkurgu olmasına gerek yok, bu kadar karanlık olmasına da gerek yok. Saçma bir komedi filmi olabilir. Ya da karakterin kiminle çıkacağına izleyicinin karar verdiği bir romantik film olabilir.”

  Geçtiğimiz Aralık’ta prömiyer yapan “Bandersnatch” beş saatin üzerindeki bir materyalle izleyici karşısına çıkmış ve filmin önemli anlarında hikaye akışını izleyicinin seçimine bırakmıştı. Oyun sektöründen aşina olduğumuz, macerayı izleyenin yönlendirdiği bu yöntem, bir live-action film üzerinde ilk kez denenmişti. Filmin başrollerini Fionn WhiteheadWill PoulterCraig ParkinsonAlice Lowe ve Asim Chaudhry gibi isimler paylaşmıştı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top