Filmleri oyla!
Beyazperdem
  ‘Supernatural’ Ekrana Veda Ediyor
  23 Mar 2019 - 13:38
  facebook Tweet

  ‘Supernatural’ 15. sezonunun ardından izleyicisine veda edecek

  Ekranın en uzun soluklu yapımlarından Supernatural, 15. sezonun ardından izleyicisine veda edecek.

  CW tarafından ekrana taşınan dizinin final haberi, dizinin başrol oyuncuları Jared PadaleckiJensen Ackles ve Misha Collins’in yayınladığı bir videoyla anons edildi. 15. sezonla birlikte final yapacaklarını duyuran Ackles, son 15 yılda bu dizi sayesinde hayatının değiştiğini ve önümüzdeki yıl çok büyük bir finalle kapanışı yapacaklarını söyledi. "Supernatural" geçtiğimiz sezon, ABD televizyonlarının en uzun soluklu bilim kurgu dizisi olarak televizyon tarihine geçmişti.

  “Supernatural”ın 15. sezonu önümüzdeki sonbahar aylarında izleyici karşısına çıkacak. Showrunnerler Andrew Dabb ve Robert Singer’ın imzasıyla hayata geçirilen sezon, hayatlarını doğaüstü tehditlerle savaşmaya adayan Sam ve Dean Winchester kardeşlerin maceralarını işlemeye devam edecek. Eric Kripke’nin yarattığı dizinin oyuncu kadrosunda Mark Pellegrino ve Alexander Calvert gibi isimler de boy gösteriyor.

  “Supernatural”ın son sezonu 20 bölümden oluşacak ve önümüzdeki sonbaharda CW ekranlarında prömiyer yapacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Emre
   Aslına bakarsanız gereğini yerine getiriyorlar. Bu kadar uzun süren bir dizi eski heyecanını yitirir. Hatta ben Mark Sheppard'ın diziden ayrılmasının sonun başlangıcı olduğunu düşünmüştüm. Dizinin en renkli karakteriydi bence. O İngiliz aksanıyla yaptığı espriler çok renk katıyordu ayrılması büyük kayıp oldu.
  Yorumları göster
  Back to Top