Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Zengin Kadrolu "The Politician"dan Yeni Posterler
  11 Eyl 2019 - 20:08
  facebook Tweet

  Netflix dizisi "The Politician"dan yeni posterler yayınlandı.

  Zengin kadrosuyla merak uyandıran The Politician'dan yeni posterler yayınlandı. Renkleriyle göz kamaştıran posterlerde dizinin zengin kadrosu da gözler önüne seriliyor. Ryan Murphy’nin Netflix için ekrana taşıdığı dizi, iyi bir politikacı olmak için ne kadar emek vermek gerektiğini mizahi bir dille anlatıyor.

  “Glee”, “American Horror Story” ve “American Crime Story” gibi bol ödüllü yapımların yaratıcısı olarak tanıdığımız Ryan Murphy'nin Netflix platformunda hayata geçirdiği ilk dizi olan "The Politician"ın başrolünde ise Ben Platt yer alıyor. Dizide 25 yaşındaki oyuncuya Dylan McDermottGwyneth PaltrowJessica LangeZoey DeutchLucy BoyntonLaura DreyfussBob BalabanRahne JonesBette Midler ve Judith Light gibi isimlerden oluşan oldukça zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Dizinin senaryosunda Murphy'nin yanı sıra, Brad Falchuk ve Ian Brennan'ın da imzası bulunuyor.

  Murphy 5 sezon olarak planladığı diziyi kısaca; "zengin insanlar yanlış davranışlarda bulunuyor" olarak özetledi. Dizi, küçük yaşlardan itibaren ABD başkanı olma hırsını taşıyan Payton Hobart karakterini ekranlara getirecek. İlk sezonda Payton'ın amacı uğruna lise hayatında yaptıklarını ve yaşadıklarını anlatan dizi, 5. sezonunda ise Amerikan Başkanı olmak için çalışan Payton'a ulaşacak.

  “The Politician” dizisinin ilk sezonu 27 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top