Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "The Crown"ın Üçüncü Sezon Görselinde Prens Charles ve Camilla Var!
  2 Eki 2019 - 11:00
  facebook Tweet

  The Crown'dan özel bir görsel paylaşıldı.

  Netflix'in en büyük hitlerinden biri olan The Crown dizisi, İngiltere Kraliyet ailesinin hikayesine 3. sezonuyla yer vermeye devam ediyor. Yeni sezonunun başrolüne Olivia Colman'ı yerleştiren The Crown'dan yeni bir görsel paylaşıldı. Görselde Prens Charles ve genç Camilla Parker Bowles'a göz atıyoruz.

  Kraliçe Elizabeth'in gençlik yıllarından itibaren olan hikayesini ekranlara aktaran The Crown, 3. sezonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni paylaşılan görselde gördüğümüz Prens Charles'a God's Own Country, Cinderella, Florence Foster Jenkins gibi yapımlardan tanıdığımız genç oyuncu Josh O'Connor; Camilla Parker Bowles'a ise Killing Eve ve Drifters'ın senaryosunu kaleme alan, ayrıca Danish Girl, Vita & Virginia gibi yapımlarda sergilediği oyunculukla tanıdığımız Emerald Fennell'ın hayat verdiğini görüyoruz.

  The Crown, yeni sezonuyla birlikte, karakterlerin daha ileriki yaşlarını anlatacağı için oyuncu değişikliğine giderek büyük bir risk alıyor. Önceki sezonlarda Kraliçe Elizabeth olarak Claire Foy'u, Edinburgh Dükü Phillip olarak Matt Smith'i, Prenses Margaret olarak ise Vanessa Kirby'yi izlemiştik. Şimdi ise önümüzdeki iki sezon boyunca bu karakterlerden Kraliçe Elizabeth'i Akademi ödüllü oyuncu Olivia Colman, Edinburgh Dükü Phillip'i Game of Thrones, Casino Royale, Rome gibi yapımlardan tanıdığımız Tobias Menzies, Prenses Margaret'ı ise yıldız oyuncu Helena Bonham Carter canlandıracak.

  The Crown, 3. sezonuyla birlikte yaşlanan karakterlerden çok, genç nesle odaklanacak. Yani bu durumda Prens Charles'ı bolca izleyeceğiz gibi görünüyor. Peter Morgan'ın yaratıcısı olduğu The Crown, yeni sezonuyla 17 Kasım tarihinde Netflix'teki izleyicilerinin karşısında olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Berk G.
   Sırf Olivia Colman için bile izlerim o da yeter bana
  Yorumları göster
  Back to Top