Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Grand Hotel" ve "Claws" Dizilerinden Yeni Haberler!
  2 Eki 2019 - 11:15
  facebook Tweet

  Grand Hotel iptal edildi; Claws ise son sezonu için hazır.

  Amerika'nın ABC kanalında izleyicileriyle buluşan "Grand Hotel" ve TNT ekranlarında yayınlanan "Claws" dizilerinden kötü haber geldi. Grand Hotel iptal edilirken, Claws'ın bir sezon daha izleyici karşısına çıkmasına karar verildi.

  TVLine'ın haberine göre, Eva Longoria'nın yapımcılığını üstlendiği Grand Hotel'in yayın hayatı sona eriyor. Yalnızca 12 bölüm yayınlanan dizi, ABC'nin kararıyla iptal edildi. Grand Hotel, Miami'de yer alan ve bir aile tarafından yönetilen otelde yaşananları konu ediniyordu. Dizinin oyuncu kadrosunda Demian Bichir, Roselyn SanchezDenyse Tontz gibi isimler yer alıyordu. İlk bölümü 9 Eylül'de yayınlanan Grand Hotel, reytinglerinin düşük olması nedeniyle gösterimden kaldırılıyor.

  Claws dizisi ise 2017'den beri yayın hayatına TNT ekranlarında devam ediyor. TNT, Claws'a yeni bir sezon hakkı daha tanıdı. Ancak Claws'un 4. sezonu, final sezonu olacak. Niecy Nash'in başrolünde yer aldığı dizi, Florida'nın yeraltı suç dünyasını kontrol eden bir ekibi konu ediniyordu. Dört dişli kadın, kendilerini bir tırnak bakım merkezinde çalışıyormuş gibi gösteriyordu. Üç sezon boyunca Claws ırk, sınıf, cinsiyet gibi konularda eşitlikçi bir tavır sergiledi. Ancak 4. sezonla birlikte tüm bunlar sona erecek. 3. sezonuna geçtiğimiz Haziran ayında başlayan Claws'un final sezonu 2020 yılı içerisinde izleyicilerine sunulacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top