Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "The Walking Dead" Spin-Off Dizisinde Yeni Nesil Savaşıyor!
  7 Eki 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  The Walking Dead spin-off dizisinden New York Comic Con fragmanı geldi.

  AMC ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan The Walking Dead spin-off dizisinden fragman yayınlandı. Hafta sonu gerçekleştirilen New York Comic Con etkinliği sırasında paylaşılan fragmanda, zombi kıyametinin başlamasından on yıl kadar sonrası ve bu cehennemin içerisinde büyüyen çocukların hikayesine tanıklık ediyoruz.

  The Walking Dead evreni, 2010 yılından bugüne yürüyen ölülerle ve yeni dünya düzeniyle mücadele içerisinde hikayesini sürdürüyor. Evrene, 2015 yılında Fear The Walking Dead isimli bir dizi eklenmiş ve bu diziyle yan bir hikayeye daha ortak olmuştuk. Her ne kadar The Walking Dead kadar sevilemese de, evrenin takipçilerinin kaçırmadığı bir dizi olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise yeni spin-off dizisiyle, zombi kıyametinin ardından o cehennemvari dünyada büyüyen neslin neler yaşadığına tanık olacağız. Dizinin orijinal sinopsisi ise şöyle: Bazıları kahramana dönüşür, bazıları ise kötü adama. Sonunda, herkes sonsuza kadar değişecek. İyi ve kötü kimlikleriyle yetişmiş ve bu kimliklere bürünmüşlerdir. Ayrıca The Walking Dead Spin-Off'unun daha önce bu evrende yer alan Alexandria isimli güvenli bölge benzeri bir yerde geçtiğini ifade edilmişti.

  New York Comic Con etkinliğinde fragmanı yayınlanan The Walking Dead spin-off dizisinin oyuncu kadrosunda  Annet MahendruAliyah RoyaleNicolas Cantu, Diane Crooke, Hal CumpstonAlexa Mansour gibi isimler yer alıyor. Dizinin yaracısı Scott M. Gimple, aynı zamanda The Walking Dead orijinal dizisinin bazı bölümlerinin senaristliğini ve yapımcılığını da üstlenmesiyle tanınıyor. Aynı zamanda Gimple'a senaryoda eşlik eden isim Unfabulous, White Collar, The Walking Dead gibi dizilerin senaristi Matthew Negrete oluyor.

  The Walking Dead 2020'nin bahar aylarında izleyicileriyle AMC kanalı üzerinden buluşacak. The Walking Dead'in 10. sezonu ise 6 Ekim'den itibaren yayın hayatına başladı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Beril Ç
   TWD evrene çoluk çocuk da katıldı tam oldu şimdi
  Yorumları göster
  Back to Top