Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Fargo'nun Chris Rock'lı 4. Sezonundan Fragman!
  10 Oca 2020 - 09:32
  facebook Tweet

  Yeni sezonun ilk fragmanı paylaşıldı..

  Coen Kardeşler'in 1996 yılında çektiği ve 90'lı yılların en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen Fargo, 2014 yılından bambaşka senaryo ama bağlantılı göndermelerle bir TV dizisine dönüştürüldü. İlk sezonundan itibaren önemli reyting sonuçları elde eden ve global anlamda da izleyici toplayan yapım, Hollywwod'un ünlü oyuncularıyla her sezon başka bir macerayı anlatıyor. Bu sezon, başrole Chris Rock'ı oturtan Fargo'nun 4. sezon fragmanı ise görücüye çıktı.

  Showrunner olarak da görev yapan Noah Hawley tarafından üretilen, yazılan ve yönetilen sezonun hikayesi 1950'li yıllarda geçiyor. Kansas City'de iki ayrı sendika ve iki ayrı ailenin savaşına odaklanılacak. 4, İtalyan - Afro Amerikan karşıt grupların mücadelesi, ailelerden birinin liderinin ölmesiyle gerilimli bir hal alacak ve küçük oğullar üzerinden gerilim bir savaşa dönüşecek. 

  Başrolde Chris Rock yer alırken, Karen Aldridge, Zelmare Roulette rolüne hayat verecek. Diğer önemli rollerde ise Ben Whishaw, Jack Huston, Salvatore EspositoJessie Buckley ve Emyri Curchfield gibi isimler rol alacak. Hawley, bu sezonun da yönetmen koltuğunda oturacak. 

  10 bölümden oluşacak Fargo'nun 4. sezonu, iki yıllık bir aranın ardından 19 Nisan 2020 tarihinde prömiyer yapacak.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top