Filmleri oyla!
Beyazperdem
  “Game of Thrones” Aktörü Hafthor Bjornsson, Deadlift Dünya Rekoru Kırdı
  4 May 2020 - 10:31
  facebook Tweet

  "The Mountain"dan dünya rekoru geldi

  Game of Thrones'un en korkutucu karakterlerinden olan The Mountain, gerçek hayatta lakabının hakkını verdi ve bir dünya rekoru kırdı. Daha çok The Mountain olarak bilinen Gregor Clegane'i “Game of Thrones'ta canlandıran aktör Hafthor Bjornsson, artık dünya çapında bir deadlift rekoruna sahip.

  Cumartesi günü İzlanda'daki Thor’s Power Gym'de, Bjornsson 501 kilo kaldırdı ve bunu canlı yayınla paylaştı. Önceki rekor, diğer güçlü adam Eddie Hall tarafından 2016 yılında 500 kilo kaldırarak gerçekleşmişti. Bjornsson, daha sonra Instagram postu olarak da deadlift rekorunun bir videosunu yayınladı ve ağırlığı düşürüp bitirdikten sonra bir kükremeyle tüm hırsını gözler önüne serdi.

  Aktör daha önce, 2018 Dünyanın En Güçlü Adamı yarışmasını kazanmıştı ve 2012'den bu yana her yıl ilk üçe girmeyi başardı. The Mountain, iki oyuncu Conan Stevens ve Ian Whyte tarafından “Game of Thrones”un ilk sezonlarında canlandırıldı. Bjornsson, 4. sezonda finale kadar rol aldı ve yüzü görünen ilk The Mountain olarak diziyi tamamladı.

  Instagram'da düşüncelerini de paylaşan Bjornsson, “Ne diyeceğimi bilemiyorum. Ne muhteşem bir gün. Yaptığım şeyi hayatımın geri kalanında hep hatırlayacağım. Bunun için geleceğimi söylemiştim ve aklıma bir şey koyduğumda bunu yapmak için uğraşırım. Aileme, arkadaşlarıma, koçlara, taraftarlara, sponsorlara ve benden nefret edenlere teşekkür ederim. Bunun olmasında hepsinin payı var." dedi.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  I have no words. What an amazing day, one I will remember for the rest of my life. I said I was coming for it and once I set my mind on something I’m a dog with a bone. Want to give a huge shoutout to my family, friends, coaches, fans, sponsors and haters, all of whom helped this lift be possible. If you want to show some extra support head over to my YouTube, hit subscribe and check out my latest video where you can see some behind the scenes! Thank you all for your support! Support a family business - hafthorbjornsson.com . @roguefitness @reignbodyfuel @revive_md @transparentlabs @sbdapparel @kindafitkindafat_apparel @freezesleeve @coresportsworld @worldsultimatestrongman @australianstrengthcoach @stanefferding @theverticaldiet @andrireyr @stefansolvi @runarhrodi @kelc33

  Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson)'in paylaştığı bir gönderi ()  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top