Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Dark'ın Üçüncü Sezonundan Tarih ve Altyazılı Fragman!
  26 May 2020 - 11:44
  facebook Tweet

  Son döngü için geri sayım başladı

  Dark, geçmiş ve geleceğin izlerini sürerken kafalarımız karıştırmak için geri dönüyor. Çok sevilen bilim kurgu dizi Dark, üçüncü ve final bölümüyle 27 Haziran 2020 tarihinde prömiyer yapacak. Netflix, tarih duyurusu ve altyazılı fragmanla birlikte yeni sezonun haberini paylaştı. İptal kararlarının geldiği, setlerin yarım kaldığı günlerde, beklenen sezonun tamamlanabilmiş olması müjdeli bir haber. 

  Almanya yapımı, zaman yolculuğu temalı bilimkurgu dizisi Dark'ın gösterim tarihi konusunda aslında beklentiler bu yöndeydi. Kıyamet Günü olarak nitelendirilen, aynı zamanda son döngünün başlangıç tarihi olarak geçen sezon agördüğümüz 27 Haziran 2020, prömiyer tarihi olarak bekleniyordu ama Koronavirüs pandemisi nedeniyle şüpheler vardı.  

  "Son başlangıçtır, başlangıç da son." cümlesiyle başlayan fragmana göre Jonas'ın zamanda yine geri gideceğini ve bu sefer bunun son döngü olacağını öğreniyoruz. 1 dakika süren teaser, Martha, Jonas ve Adam'ın bakışlarını ve alternatif alemlere dair ipuçlarını içeriyor. Görünüşe göre, zaman çizgileri her zamanki gibi karmaşık olacak.

  Dizinin yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese olurken, Odar aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise; Karoline EichhornLouis HofmannJördis TriebelMaja SchöneStephan Kampwirth, Tamar Pelzig, Oliver Masucci, Andreas Pietschmann, Moritz JahnPeter Benedict ve Deborah Kaufmann gibi isimler bulunuyor.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top