Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Netflix Orijinal Dizisi 'Jurassic World Kretase Kampı'ndan Türkçe Dublajlı Fragman
  28 Tem 2020 - 18:10
  facebook Tweet

  Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg üstleniyor.

  1993 yılında başlayan Jurassic Park evreni, 2021 yılında gösterime girecek Jurassic World: Dominion'la devam ederken, Netflix, evreni genişletmek için bir animasyon dizisi hazırladı ve yakın zamanda yayına alacak. Jurassic World Kretase Kampı adlı animasyonun yapımcılığını seriyi başlatan Steven Spielberg üstlenecek.

  Gişede büyük başarı elde eden Jurassic World'le aynı zaman diliminde geçen Jurassic World Kretase Kampı'nın yayınlanan sinopsisine göre film, Isla Nublar'ın diğer yakasındaki macera kampında mahsur kalan altı gencin hikâyesini anlatıyor. Filmdeki olaylarla beraber dinozorlar adanın dört bir yanına dağıldığında bu gençler, hayatta kalmak için kendilerinden ve kamp arkadaşlarından başkasına güvenemeyeceklerini fark ederler. Dış dünyaya ulaşamayan altı genç, dinozorlardan kurtulmak ve tüm dünyayı tehdit edecek kadar derin gizli sırları ortaya çıkarmak için el ele vermek zorundadır. Birer yabancı olarak başladıkları bu macerada önce arkadaş sonra da aile olmaları gerekecektir.

  Dizinin prömiyeri 18 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek. Türkçe dublajlı fragmanı yayınlanan, 22 dakikalık 8 bölümden oluşacak olan Jurassic World Kretase Kampı'nın dizi sorumluları Scott Kreamer ve Aaron Hammersley olurken, yürütücü yapımcılık görevini Steven Spielberg, Colin Trevorrow, Frank Marshall, Scott Kreamer, Aaron Hammersley ve Lane Lueras Animation Studio: DreamWorks Animation üstleniyor.

  Netflix Türkiye'de yayınlanacak versiyonun dublajında ise; Efe Berk Çolak (Darius), Yasemin Ertorun (Brooklyn), Alişan Özkan (Kanji), Nihan Omuz (Sammy), Ali Hekimoğlu (Ben), Zeynep Ecem Güneş (Yaz), Gazde Katsa (Roxie), Serdar Akülker (Dave) gibi isimler yer alıyor. 

   

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top