Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Atiye'nin İkinci Sezonundan Tarih Duyurusu Geldi!
  17 Ağu 2020 - 10:06
  facebook Tweet

  Netflix, prömiyer tarihini bir videoyla duyurdu.

  2019 yılının son günlerinde prömiyer yapan ve az zaman olmasına rağmen yılın enb çok izlenen yapımlarından biri olan Atiye, ikinci sezonuyla geri dönüyor. Netflix'in, en beğenilen yerli ve orijinal yapımlarından olan Atiye, izleyicilerin büyük ilgisini çekmiş ve ilk sezonuyla geçer not almayı başarmıştı.

  Netflix Türkiye, ikinci sezonun tarih duyurusunu paylaştı ve yeni sezon prömiyerinin 10 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşeceğini açıkladı. Dizinin oyuncu kadrosunda Beren Saat ve Mehmet Günsur’ün yanı sıra, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan CanovaMeral Çetinkaya ve ikinci sezonda kadroya dahil olan Senan Kara bulunuyor. 

  Kendini ve geçmişinin izlerini aramak için Göbeklitepe'ye giden, bir yandan da hayatındaki önemli kararları doğru vermeye çalışan Atiye'nin hikayesinin anlatıldığı dizinin üçüncü sezon çalışmaları ise başladı. Üçüncü sezon için kadroya Selma Ergeç'i ekleyen yapım, sete girdi ve dizinin çekimlerine başladı. Yeni bir karar olmazsa, 2021 yılının sonlarına doğru da üçüncü sezonu izlemeyi bekliyoruz.

  Atiye'nin ikinci sezonu, tüm dünyayla aynı anda, 10 Eylül 2020 tarihinde Netflix Türkiye'de prömiyer yapacak. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top