Filmleri oyla!
Beyazperdem
  ‘Criminal Minds’, Fazla Ara Vermeden Geri Dönüyor
  21 Şub 2021 - 17:29
  facebook Tweet

  Dizinin yeni versiyonu için çalışmalar başladı.

  Variety'nin haberine göre, Paramount Plus'ta bir “Criminal Minds" canlanması erken gelişme aşamasında bulunuyor. Proje henüz erken aşamalarda olduğu için, orijinal oyuncu kadrosundan hangilerinin geri döneceği de dahil olmak üzere ayrıntılar hala belirsiz. Ancak, uzun süredir “Criminal Minds” programcısı ve yapımcısı olan Erica Messer'in diziye geri döneceği kesin.

  Orijinal seride olduğu gibi, CBS Studios ve ABC Signature (eski adıyla ABC Studios) yapımcılığı üstlenecek. Paramount Plus ve ABC Signature temsilcileri yorum yapmayı şimdilik reddetti. Jeff Davis tarafından yaratılan "Criminal Minds", 15 sezon ve 324 bölüm boyunca devam eden, CBS için inanılmaz derecede popüler bir yapım oldu. Dizi, Şubat 2020'de yayıncıdaki çalışmasını tamamladı.

  Dizi, Davranış Analizi Birimi için çalışan bir FBI ekibini izledi. Oyuncular arasında Mandy Patinkin, Shemar Moore, Joe Mantegna, Aisha Tyler, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, Lola Glaudini ve Paget Brewster gibi yıldızlar yer aldı. Messer tarafından yaratılan "Criminal Minds: Suspect Behavior" ve "Criminal Minds: Beyond Borders" adlı iki yan dizi de ortaya çıktı. Bir “Criminal Minds” yeniden çevrimi ya da devamı, Paramount Plus'taki çalışmalardaki bu türdeki birkaç projeden biri olacak.

  Geçtiğimiz hafta, "The Real World Homecoming: New York" için yeniden bir araya gelen ilk sezon oyuncu kadrosuyla, "The Real World"ün yeniden çekileceği duyurulmuştu. Daha önce, "The Real Criminal Minds" adlı bir belgesel dizisinin Paramount Plus'ta ilk kez yayınlanacağı ve popüler Paramount Network draması “Yellowstone” üzerinde de çalışıldığı yine izleyicilerle paylaşılmıştı. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top