Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Türk İşi Romantik Komedi!
  2 Kas 2009 - 00:00
  facebook Tweet

  Aşk Geliyorum Demez 6 Kasım'da vizyonda.

  Yapımcılığını Tims Productions'ın ve Sugar Workz'ün üstlendiği, yönetmenliğini Murat Şeker'in yaptığı Aşk Geliyorum Demez adlı sinema filmi 6 Kasım'da vizyonda...

  "Türk işi" romantik komedi olarak adlandırılan filmin çekimleri 3,5 hafta sürdü. Başrollerini Bergüzar Korel (Gözde), Tolgahan Sayışman (Ali), Zeki Alasya (İsmail), Altan Erkekli (Miran Dayı), Altan Gördüm (Erdoğan), Ömür Arpacı (Çaycı), Müfit Aytekin (Laz Dursun), Yılmaz Gruda (Mankenci Atilla), Hakan Bilgin (Ayakkabıcı Tahsin), Kemal İnci (Kayserili Nafiz), Yosi Mizrahi (Avukat Bilal), Sarp Apak'ın (İç Mimar Berkcan) paylaştığı Aşk Geliyorum Demez'in senaryosu Murat Şeker ve Selami Genli tarafından yazıldı.

  Filmin Konusu:Aşk Geliyorum Demez, Mahmutpaşa'da bir han esnafının hikayesini anlatır. Tolgahan Sayışman (Ali) handaki esnaflardan birinin oğludur. Ali, oldukça yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Bergüzar Korel (Gözde) ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır.

  Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali'den Gözde'yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister. Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top