Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Aaron Eckhart Frankenstein Olacak
  10 Eki 2011 - 05:09
  facebook Tweet

  Modern uyarlamada başrol bulundu...

  Bu senenin başlarında Karayip Korsanları ve Collateral (Collateral) gibi filmlerin senaristliği yapan Stuart Beattie'nin yönetmen koltuğuna oturacağı kesinleşen modern Frankenstein uyarlamasında başrol nihayet bulundu. Oynadığı her rolde yeteneğini fark ettiren, farklı yüz hatlarıyla dikkat çeken Aaron Eckhart'ı modern bir uyarlama olarak düşünülen projede tam kendine göre bir rolde izleyeceğiz.

  I, Frankenstein isimli çizgi-romandan uyarlanacak olan film, hayat öyküsünü ezbere bildiğimiz Frankenstein'ı günümüze taşıyor. Öfkesini kontrol etmeyi öğrenen ve Adam Frankenstein ismiyle özel dedektifliğe başlayan kahramanımız, genetik yapısına borçlu olduğu hayatında herşey yolunda giderken kendisini birden iki ölümsüz klan arasında (vampirler ve kurtadamlar mı acaba?) yüzyıllardır süren savaşın ortasında bulacak.

  Underworld'un yaratıcılarından Kevin Grevioux'a ait çizgi-romandan uyarlanacak ve çekimlerine Ocak ayında başlanacak filmin senaryosu yine yönetmen Beattie'ye ait. Plastik makyaj altında görmeye alışık olduğumuz Eckhart'lı yeni Frankenstein projesi ilgiyi fazlasıyla hak ediyor...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • sel?uk kara
   defalarca çekildi bir filmin sürekli sürekli çekilmesi artık bıktırıyor ama bencebu rol için yüzü çok uygun
  Yorumları göster
  Back to Top