Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Karaoğlan 11 Ocak'ta Sinemalarda!
  7 Ara 2012 - 15:08
  facebook Tweet

  Yeni fragmanı izleyin..

  Suat Yalaz'ın yarattığı bir kahraman olan Karaoğlan, Kudret Sabancı'nın yönetmenliği ve TMC'nin yapımcılığında yeniden beyazperdeye taşınıyor. Erol Avcı'nın yapımcı olarak imzasını attığı Karaoğlan, 11 Ocak 2013'te vizyona giriyor.

  Kudret Sabancı, Melek Öztürk ve Rana Mamatlıoğlu tarafından yazılan senaryosu ve kahramanın yaratıcısı Suat Yalaz'ın süpervizörlüğünde, 12 milyonluk dev bir bütçeyle beyazperdeye yeniden taşınan hikayenin başrollerinde Volkan Keskin, Müge Boz, Özlem Yılmaz ve Hasan Yalnızoğlu oynuyor. Filmin dikkat çekecek müziklerini ise şimdiye kadar 3 Altın Portakal Ödülü’ne layık görülen Tamer Çıray yaptı.

  56 gün süren çekimler için Kemerburgaz'da tam 3 farklı şehir kuruldu ve filmde 6720 figüran yer aldı. Prodüksiyon ile ilgili bir diğer ilginç nokta ise savaş sahneleri için yapılan mancınıklar. Film için yapılan üç mancınıktan biri, 20 metreyi aşan boyuyla dünyanın bugüne kadar yapılmış en büyük mancınığı oldu.

  Karaoğlan 11 Ocak 2013’te sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Serdar Albayrak
   BEN BU FİLMDE YARDIMCI OYUNCU OLARAK OYNADIM VE DEVAMI GELİCEK NERDEN BİLİYORSUNUZ DERSENİZ BİZ YARDIMCI OYUNCULAR BİLİR
  • şahan p.
   filme gitmeye gerek yok bence film bu kadar her sahneyi zaten göstermişler
  • Ogulcan B.
   Normal bir amerikan filminin fragmanı olsa dalga geçilebilecek bir kıvamda olurdu ama Türk filmi olunca tabi dalga geçmemek gerekiyor çünkü bütçe falan bizim için sınırları zorlamış
  • ?smail025
   pöfffff
  • kral4436
   poh gibi
  • sel?uk kara
   kimsenin gideceğini sanmıyorum
  Yorumları göster
  Back to Top