Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Godzilla 3D'nin Yönetmeni Konuştu!
  12 Mar 2014 - 12:49
  facebook Tweet

  60 yılı aşkın bir tarihe sahip olan Uzak Doğu'nun meşhur canavarı Godzilla, aslına uygun bir atmosferde çekilmiş.

  Godzilla 2014

  Geçtiğimiz akşam Godzilla 3D (Godzilla)'nın SXSW gösteriminde konuşan filmin yönetmeni Gareth Edwards'tan yapımla ilgili oldukça ilginç detaylar geldi. Shocktillyoudrop'un haberine göre, herkesin kendisine ve projeye karşı mesafeli yaklaştığını belirten isim, endişelerin özellikle de ünlü canavar üzerine yoğunlaştığını belirtiyor. Yönetmenin dediğine göre başlangıçta fazla zorlanmayacaklarını düşünmüşler ancak tasarım aşamasının sonunda 100'den fazla Godzilla prototipi ortaya çıkmış.

  Şimdiye kadar sızan çok sayıdaki Godzilla görseli hakkında da fikir belirten Edwards, suratı size sevimli gelebilir ancak gözlerine baktığınızda yanlış bir şeyler olduğunu anlayacaksınız, diyor ve ekliyor "dikkatli yaklaşın!"

  Yönetmenin dikkat çektiği başka bir nokta ise filmin tonu olmuş. Gareth Edwards, çoğu kişi sıradan bir pop corn filmi bulacağını düşünüyor ve yanılıyor. Yapım olabildiğince gerçekçi, karanlık ve dramatik bir çatı üstüne kurulu. Şimdiye kadar çekilen çok sayıdaki yeniden çevrimin aksine orijinlerine oldukça bağlı!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top