Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Liam Garrigan Transformers: The Last Knight Kadrosunda
  30 Ağu 2016 - 09:45
  facebook Tweet

  Beklenen filmin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor!

  Transformers: The Last Knight'a yeni isimler katılmaya devam ediyor. Son olarak  Liam Garrigan'in kadroya dahil olduğu Mashable tarafından duyuruldu. ABC'nin Once Upon a Time isimli TV serisinde Kral Arthur rolü ile büyük beğeni toplayan Garring artık Michael Bay'in son filminin kadrosunda!

  Çekimleri Küba'da başlayan film aynı zamanda Küba'da çekilen 2. Amerikan filmi olma özelliğini de taşıyor. İlk sırada ise 1959 yapımı Papa Hemingway in Cuba filmi yer alıyor. Gişelerde 3.77 milyar dolarlık gişe yapan serinin 5. filminde de seride son kez yönetmenlik yapma ihtimali olan Michael Bay yönetmen koltuğunda oturacak. Rolling Stone'a yaptığı açıklamada "Transformers çekimleri sırasında harika vakit geçiriyorum, 100 milyonların izlediği bir filmi çekmek çok güzel bir duygu. Ama bu sonuncusu, başka birine bırakmak zorundayım" şeklinde konuştu. Film ekibinde de çeşitli değişikliklerde mevcut. Mark Wahlberg bir önceki filmdeki rolü Cade Yeager ile seriye geri dönerken, Isabela Moner ve Jerrod Carmichael da filmin yeni yüzleri olacak.

  Akiva Goldsman'ın ayrılmasının ardından senaryoyu ise Art Marcum & Matt Holloway ikilisi ile Ken Nolan üstlenirken filmin vizyon tarihi ise 23 Temmuz 2017 olarak açıklandı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  • Megatron'un Yeni Görünüşünden İlk Görüntü Geldi
  • Transformers: The Last Knight Filminden Resmi Poster Geldi!
  • Transformers: The Last Knight'a Yeni Karakter!
  • Transformers: The Last Knight'tan Set Videosu Geldi!
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top