Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Lego Dark Knight İyi Tatiller Diler!
  16 Ara 2016 - 10:15
  facebook Tweet

  LEGO Batman filminden yılbaşı tatil kartı geldi.

  Warner Bros. Pictures, sizin için LEGO Batman Filmi'nin kendi Dark Knight'ından özel bir tatil kartı çıkardı. Filmin resmi Twitter hesabından yayınlanan sevimli video, "Tatilleri uşağınızla ve aşırı hevesli yardımcınızla kutlamak gibisi yoktur!" cümlesi ile paylaşıldı.

  Yönetmenliğinde daha önce LEGO Filmi'nin animasyonları üzerinde çalışmış olan Chris McKay, senarist olarak ise Aşk ve Gurur + Zombiler filminin senaristi Seth Grahame-Smith var. Will Arnett'in LEGO Filmi'nde canlandırdığı Batman rolüne geri döneceği yapımda Michael Cera Robin'i, Rosario Dawson Batgirl'ü, Ralph Fiennes Alfred Pennyworth'ü, Mariah Carey Gotham Valisi'ni ve Zach Galifianakis Joker'i seslendirecek. LEGO Filmi'nin yönetmenleri Phil Lord ve Chris Miller da filmin yapımcılığını üstlenecek.

  Sakin ve durağan bir hayat süren Batman kocaman evinde tembellik ederken yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkmasıyla işler değişir. Ekip henüz birbirine alışamadan Joker'in hain bir planla Gotham'ı tehdit ettiği haberi duyulunca, taze ekip birleşmek zorunda kalacaktır.

  Film, 10 Şubat 2017'de ülkemizde vizyona girecek. İyi tatilller!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top