Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Daniel Wu, Yeni Tomb Raider Filmine Katıldı!
  12 Oca 2017 - 09:15
  facebook Tweet

  Tomb Raider filminden gelişmeler var!

  Variety'nin duyurduğuna göre Into the Badlands dizisinin yıldızı,  Europa Report(2013) ve Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması(2016) filmleri ile de tanınan Çin kökenli ABD'li oyuncu Daniel Wu, yeni Tomb Raider filminde rol alacak.

  Wu'nun, Lara Croft'un babasını bulmasına yardım edecek bir gemi kaptanını canlandıracağı açıklandı. Wu dışında şimdilik açıklanan kadroya göre yeni Lara Croft Akademi ödüllü oyuncu Alicia Vikander olacak. JustifiedThe Hateful EightDjango Unchained gibi filmler ile tanınan ABD'li aktör Walton Goggins ise kötü adam olarak karşımıza çıkacak. Goggins'in canlandıracağı kötü adam Lara Croft'un düşmanı olacak. 

  1996 yılında piyasaya sürülen bilgisayar oyunu dünya çapında büyük beğeni toplamıştı. 2001 yılında beyazperdeye uyarlanan Tomb Raider filmi Angelina Jolie başrolü ile seyirci karşısına çıkmıştı. Lara Croft’un yeni maceralarını anlatan yeni Tomb Raider filmi ise video oyunlarındaki senaryoyu temel alacak. Evan Daugherty'nin üstlendiği senaryo serinin son çıkan oyunlarıyla paralel ilerleyecek.

  Norveçli yönetmen Roar Uthaug'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosu da Transformers 5'in senaristi Geneva Robertson-Dworet'e ait. İlk olarak 1996'da video oyunu olarak tanıştığımız Lara Croft'un yeni macerası 2018'de beyazperdeye uğrayacak. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top