Beyazperdem
“Yaşamak Güzel Şey” Seksenler Ekibini Buluşturdu!
16 Oca 2017 - 09:00
facebook Tweet G+Google

Müfit Can Saçıntı’nın yeni filmi “Seksenler” dizisinin oyuncularını bir araya getirdi...

Mandıra Filozofu serisi ile milyonlarca seyirciye ulaşan Müfit Can Saçıntı'nın hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlendiği yeni film Yaşamak Güzel Şey, sevilen dizi “Seksenler” dizisinin oyuncularını bir araya getirdi.

Beş yıl boyunca Seksenler dizisinin en sevilen karakterlerinden Komiser Rıza ve Rıza’nın eşi Emel’i canlandıran ve bu sezon diziye veda eden Onur Dilber ve Bahar Süer, Yaşamak Güzel Şey için tekrar bir araya geldi. 5 yıl boyunca dizinin yönetmenliğini üstlenen Saçıntı, filmde başrolü İkinci Bahar, Yedi Tepe İstanbul, Bir İstanbul Masalı gibi ünlü diziler ile de tanınan, Seksenler’in Nazlı’sı Yasemin Çonka ile paylaşıyor.

Saçıntı'nın bu üçüncü filmi, yaşam koşullarına boyun eğen, pısırık bir adam olan Müfit’in başına gelen talihsiz bir olaya başkaldırması ile bir anti kahramana dönüşmesini konu ediyor.

Filmin senaristliğini de üstlenen Müfit Can Saçıntı, “Uzun yıllar birlikte çalıştığım arkadaşlarımla olmak, filmin en keyifli yanlarından biri oldu benim için. Bir yönetmen için, büyük bir şans bu.” dedi ve filmin izleyiciye terapi gibi geleceğini belirtti.

Onur Dilber senaryoyu çok sevdiğini belirterek “Senaryoyu o kadar çok sevdim ki, okumayı bitirdiğimde gecenin saat ikisi olmasına rağmen Müfit Abi’yi uykusundan uyandırıp duygularımı paylaştım” dedi.

Senaryoyu okumadan kabul ettiğini söyleyen Bahar Süer ise “Yönetmenimize ve ekibimize güvencimden dolayı, senaryoyu okumadan rolü kabul ettim. Okuyunca çok sevdim. Tek üzüntüm çekimlerimin kısa sürmesiydi. Keşke Yaşamak Güzel Şey dizi olsaydı da yine yıllarca çalışabilseydik” dedi.

Yasemin Çonka ise  “Müfit ile yönetmenimiz olduğu 80'ler döneminde de, filmde de büyük bir keyif ve huzurla çalıştık. Müthiş bir senaryo zekâsı olan, çok yetenekli bir insan Müfit. Rol arkadaşı olmak da keyifliymiş. Oyuncuyu özgür hissettiren bir yanı var ve bence bu büyük bir nimet.” dedi.

Merakla beklenen filmin Nisan'da vizyona girmesi bekleniyor.

facebook Tweet G+Google
Benzer Haberler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize Altyazılı Fragman (2)
Unfriended: Dark Web Orijinal Fragman (2)
Mary Queen of Scots Orijinal Fragman
Colette Orijinal Fragman
Life Itself Orijinal Fragman
Extinction Altyazılı Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Vin Diesel'ın En İyi 10 Performansı!
HABERLER - Sanatçılar
18 Temmuz 2018 Çarşamba
John Travolta "Grease" Klasiği İçin Foo Fighters'la Sahnedeydi
HABERLER - Sanatçılar
16 Temmuz 2018 Pazartesi
2018'in Şimdiye Kadarki En Kötü Oyuncu Performansları
HABERLER - Sanatçılar
14 Temmuz 2018 Cumartesi
Yakın Plan: Michelle Rodriguez
HABERLER - Sanatçılar
12 Temmuz 2018 Perşembe
Yakın Plan: Michelle Rodriguez
Yakın Plan: Eva Green
HABERLER - Sanatçılar
6 Temmuz 2018 Cuma
Yakın Plan: Eva Green
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top