Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Benedict Cumberbatch'in Yeni Filminden İlk Görüntü!
  5 Nis 2017 - 15:45
  facebook Tweet

  "The Child In Time" filminden ilk görsel yayınlandı.

  Başarılı aktör Benedict Cumberbatch'in rol aldığı TV filmi The Child in Time'dan ilk görsel geldi.

  Ian McEwan'ın aynı adlı ödüllü romanının uyarlaması olan filmin senaryosu Stephen Butchard'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Cumberbatch dışında Boardwalk Empire ve Trainspotting gibi yapımlardan tanıdığımız aktris Kelly Macdonald, Stephen Campbell Moore ve Saskia Reeves yer alıyor. Filmi kimin yönettiği ise henüz bilinmiyor.

  Yayınlanan karede Cumberbatch'in bir ormanda Barbour ceketi ve ciddi bir surat ifadesi ile yürüdüğünü görüyoruz. Tabi bu görüntü milyonlarca Cumberbatch hayranını tatmin edeceğe benzemiyor. 

  Pinewood Television ve SunnyMarch TV tarafından BBC One için çekilen "The Child In Time", bir çocuk kitabı yazarı Stephen Lewis'i (Cumberbatch) merkeze alıyor ve kızının kaybolmasından sonra hayatında eksik olan amacını bulmaya çalışmasını konu ediniyor.

  Cumberbatch roman hakkında "Ben romanı yıllar önce okudum ve roman benimle kaldı. Derin, güzel ve çok hareketli. Sadece Ian McEwan böylesine dürüstçe bir kayıp hakkında yazabilir. Stephen Butchard'ın zekice yazdığı adaptasyonundan çok heyecanlıyız. SunnyMarch TV tarafından üretilen ilk drama 'Child In Time' olduğu için de gurur duyuyorum" demişti.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top