Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Han Solo" Setinde Yapayalnız Bir Uzaylı!
  2 Ağu 2017 - 09:20
  facebook Tweet

  "Han Solo" filminden yeni set karesi geldi.

  Yüce Sezar!Blue Jasmine ve Lanetli Kan gibi filmlerde gördüğümüz Alden Ehrenreich'ın genç Han Solo'yu canlandıracağı ve merakla beklenen spin-off projesi Han Solo'dan yeni set karesi geldi.

  Phil Lord ve Chris Miller ikilisinin boşalttığı yönetmen koltuğunu yakın zamanda Akıl OyunlarıCinderella Man ve Da Vinci Şifresi gibi yapımların başarılı yönetmeni Ron Howard ile dolduran yapımdan gelen yeni karede set çalışanlarının arasında canı sıkılmış gibi görünen yalnız bir uzaylı görüyoruz. Howard ise gönderisinde filmin görüntü yönetmeni Bradford Young ile sahne hakkında çalıştıklarını belirtiyor.

  Son olarak kadrosuna Star Wars serisinin pek çok filminde farklı karakterlerde boy gösteren, son olarak Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi'nde Weeteef Cyubee'yi canlandıran Warwick Davis'i de katan filmde True DetectiveAçlık OyunlarıNow You See MeZombieland gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı aktör Woody Harrelson, beklenen filmde Han Solo'nun akıl hocasını canlandıracak. Donald Glover Lando Calrissian'a, Joonas Suotamo ise Chewbacca'ya hayat verirken, Game Of Thrones’un Khaalesi’si Emilia Clarke da filmin kadrosunda yer alıyor.

  Filmin bestelerini Matt Damon'lı Bourne serisi, Şrek, ilk iki Kung Fu Panda ile ilk iki Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmlerinin bestelerine imza atan Akademi adayı Londra temelli müzisyen John Powell yapıyor. 

  Merakla beklenen yeni Star Wars projesi ülkemizde 25 Mayıs 2018'de vizyona girecek!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top