Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "The Wolf Hour"un Başrolü Naomi Watts!
  23 Eki 2017 - 12:39
  facebook Tweet

  Filmin yönetmen koltuğunda Alistair Banks Griffin oturuyor.

  Psikolojik gerilim türündeki The Wolf Hour filminin başrol oyuncusu bulundu. 21 Gram ve Kıyamet Günü filmlerindeki performansları ile Oscar adaylığı kazanan Amerikalı oyuncu Naomi Watts filmin kadrosuna katıldı.

  Sundance Enstitüsü Uzun Metraj Film Programı tarafından desteklenen projenin yönetmen koltuğunda Alistair Banks Griffin oturuyor. Prodüksiyonu bu yılın sonlarında başlayacak olan "The Wolf Hour" dikkatlice üretilmiş bir atmosferle Hitchcock vari bir gerilim sunmayı hedefliyor.

  Bir zamanlar sosyal normlara karşı olan yaşam tarzıyla tanınan bir kadın olan June, zamanında bilinen bir kültür karşıtı figürdür. Ancak bunun üzerinden on yıl geçmiştir. June artık Güney Bronx'taki apartmanında yalnız başına yaşamaktadır. Kendini tamamen izole etmiş olan June, kendi başınadır. 1977'nin ünlü seri katil dönemi "Summer of Sam" yazı sırasında June'un acımasız yaz sıcağında artan şiddeti görmek için yalnızca penceresinden dışarıya bakması yeterlidir. 1977 New York ayaklanmaları ve şiddetin ortasında June iyice içine kapanır. Ancak kadın kendini iyice izole ettikçe, görünmeyen bir işkenceci kadının zayıf yanlarını sömürmeye başlayacaktır...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top