Beyazperdem
  Kevin Spacey Hakkındaki Taciz İddiaları Artıyor!
  6 Kas 2017 - 07:41
  facebook Tweet

  "House of Cards" ekibinden yeni taciz kurbanları öne çıktı.

  Hollywood'un mega yapımcısı Harvey Weinstein'in 15 yılı aşkın süredir kadın oyunculara cinsel tacizde bulunduğunun ortaya çıkmasından beri, Hollywood'un güvendiğimiz dağlarına kar yağıyor. Başarılı yönetmen James Toback ve usta oyuncu Dustin Hoffman'ın ardından, 2 Oscar ödüllü Kevin Spacey'nin de taciz skandalları bir bir gün yüzüne çıkıyor.

  Oscar ödüllü usta oyuncu Kevin Spacey hakkında çıkan taciz iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Star Trek: Discovery'de rol alan aktör Anthony Rapp, fenomen dizi House of Cards'ın başrolü ve yürütücü yapımcısı olan oyuncunun 1986 yılında  Rapp henüz 14 yaşındayken kendisini taciz ettiğini açıklamıştı. Buzzfeed'de çıkan haberin ardından dehşete kapıldığını belirten Spacey, o dönem Rapp'e karşı uygunsuz bir davranışta bulunduğunu hatırlamadığını, ancak eğer yaptıysa da aktöre en içten özürlerini sunduğunu söyledi. Spacey ayrıca eşcinsel olduğunu da açıkladı ve bununla dürüst ve açık bir şekilde başa çıkmayı istediğini söylemişti. Ancak konu burada bitmedi.

  Buzzfeed'te yayınlanan haberle birlikte, Spacey'nin cinsel tacizlerine maruz kalan yeni isimler de öne çıktı. Harry DreyfussTony Montana ve Robert Cavazos gibi isimlerin de yer aldığı haber de Rapp dışında 10 erkek daha Spacey'nin tacizine uğradıklarını açıkladı. Spacey'nin taciz yönteminin, ismi geçen erkeklere istenmeyen bir şekilde dokunarak onları zorlamak, reddettiklerinde ise korkaklıkla suçlamak olduğu ortaya çıktı.

  CNN'de yer alan haberde ise "House of Cards" setinde çalışan pek çok set çalışanının da benzer tacizlere maruz kaldığı ortaya çıktı. "Zehirli bir çalışma ortamı" olarak tanımlanan sette yapım asistanlarının pek çok kez Spacey tarafından istenmeyen durumlara zorlandığı belirtiliyor. Netflix ise çalışanların herhangi bir şikayette bulunmamaları sebebiyle konudan habersiz olduğunu belirtti.

  Skandal iddianın ardından Netflix ile yapım şirketi Media Rights Capital açıklamalarda bulunmuş ve Netflix, Spacey'nin dizide yer almaya devam etmesi halinde "House of Cards"la yollarını ayıracağını açıklamıştı. Dizinin yapım şirketi Media Rights Capital ile Netflix’ten gelen basın açıklamasında altıncı sezonun çekimlerinin yeni bir duyuruya kadar askıya alındığı, bu süreçte güncel durumun gözden geçirileceği ve oyuncularla ve teknik ekiple ilgilenileceği belirtilmişti. Dizinin prodüksiyonu şu an için belirsiz bir süreliğine durduruldu.

  Galeriye git!
  Diaporama
  Harvey Weinstein Skandalı Büyüyor, İtiraflar Artıyor!
  26 fotoğraf
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Last Christmas Orijinal Fragman
  Parazit Orijinal Fragman (2)
  Zombieland: Double Tap Orijinal Fragman (2)
  Elektrik Savaşları Altyazılı Teaser
  Honey Boy Orijinal Fragman
  Sır Tutabilir Misin? Altyazılı Fragman (2)
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Yakın Plan: Jennifer Lawrence
  HABERLER - Sanatçılar
  15 Ağustos 2019 Perşembe
  Bella Thorne Porno Sektörüne Atılıyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  14 Ağustos 2019 Çarşamba
  İyi ki Doğdun Cara Delevingne!
  HABERLER - Sanatçılar
  12 Ağustos 2019 Pazartesi
  İyi ki Doğdun Chris Hemsworth!
  HABERLER - Sanatçılar
  11 Ağustos 2019 Pazar
  Will Smith'in Reddettiği 6 Büyük Rol!
  HABERLER - Sanatçılar
  11 Ağustos 2019 Pazar
  Will Smith'in Reddettiği 6 Büyük Rol!
  Chris Evans En Sevdiği Marvel Rol Arkadaşını Açıkladı
  HABERLER - Sanatçılar
  10 Ağustos 2019 Cumartesi
  Chris Evans En Sevdiği Marvel Rol Arkadaşını Açıkladı
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top