Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Demet Akbağ'lı Komedi "Görevimiz Tatil"den İlk Fragman!
  11 Oca 2018 - 13:15
  facebook Tweet

  Zengin kadrosuyla yerli komedi "Görevimiz Tatil" geliyor!

  Bol yıldızlı Görevimiz Tatil ile soğuklara şifa bir yaz komedisi geliyor! Cimri aile babası Zafer, bunalmış ev hanımı Türkan, ergenliğini tam gaz yaşayan genç kız Melike, sanatsal çağ atlatan bir teknoloji çağının çocuğu olan Ali gibi aslında her gün gördüğümüz, hayatın içinden tanıdığımız pek çok renkli karakteri barındıran yerli komedi için geri sayıma geçtik!

  4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçidir. Yıllardır tatile gitmemiş olan aile, terapistlerinin ikna çabalarının sonuç vermesiyle birlikte bir karavan kiralarlar. Antalya'ya doğru yola çıkan bu aileyi bu yolda kimi aksilikler beklemektedir. Bir kaza sonucu arabaları bozulan çift, Yavaşlar Köyü'ne gitmek zorunda kalır. Köylülerin misafiri olan şehirli çift, burada köylülere öğretecebilecekleri kimi şeyler olduğunu fark eder. Bu ortaklık hem iki kültürü birleştirecek hem de haklı bir mücadeleye destek verecektir...

  "Görevimiz Tatil"in Basın Gösterimindeydik!

  "Çakallarla Dans" serisinin yönetmeni Murat Şeker'in imzasını taşıyan yerli komedi "Görevimiz Tatil"de başrolleri usta oyuncu Demet Akbağ, komedinin aranan yüzlerinden Zafer Algöz yer alırken, filmin çocuklarını ise Ali Keçeli ve Deniz Altan canlandırıyor. Yerli komedi filminin kadrosunda Filiz Ahmet, Sarp Akkaya, Enis Arılan ve Yılmaz Gruda da bulunuyor.

  SugarWorkz ve TAFF ortak yapımı yerli komedi "Görevimiz Tatil", 23 Şubat'ta sinemalarda!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top