Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
"Avengers: Sonsuzluk Savaşı"nda Zamanda Yolculuk Var Mı?
12 Oca 2018 - 12:06
facebook Tweet

"Avengers: Sonsuzluk Savaşı"na dair ortaya atılan bir teori, filmde zamanda yolculuk yapılacağını işaret ediyor.

2 bölümlük Avengers: Sonsuzluk Savaşı zamanda yolculuk filmi mi olacak? Marvel süper kahramanları geçidi için ortaya atılan yeni hayran teorisi oldukça ikna edici kanıtlara sahip! Teoriye göre; filmin yönetmenleri Russo kardeşlerin "birbirinden apayrı iki film" olarak tanımladıkları 3. ve 4. devam halkasında zamanda yolculuk olacak.

ScreenRant'ten gelen teoride filmin bir noktasında süper kahramanların geçmişe yolculuk yapacağı iddia ediliyor. Elbettte bunun için ortaya atılan kanıtlar da mevcut. Gelin birlikte bir göz atalım; 

1) Teoriye göre zamanda yolculuğun söz konusu olmasının en güçlü kanıtı gelen set fotoğrafları. Örneğin Kasım'da gelen set karelerinde, serinin şimşek tanrısı Thor'u Chris Hemsworth ve Thor'un üvey kardeşi Loki rolündeki Tom Hiddleston'ı 2012 yapımı "Yenilmezler"deki halleriyle görüyoruz. Frank Grillo'nun canlandırdığı Crossbones karakteri de, seride ölmüş olmasına rağmen 3. devam halkasında boy gösterecek.

2) Son günlerde gelen set karelerinde Kaptan Amerika'yı canlandıran Chris Evans'ı "Yenilmezler" filmindeki eski üniformasıyla görüyoruz. Kaptan Amerika, Iron Man ve Ant-Man'in ortak set karelerinde, hepsinin elinde teknolojik bir aletin bağlı olduğu dikkat çekiyor.

3) Teoriye göre Yenilmezler ve Thanos arasında gerçekleşen çatışmada çok ağır sonuçlar yaşanacak ve kahramanlarımız yaşananları düzeltmek amacıyla geçmişe gidecek. Son dönemde Marvel'ın cenazede yas tutacak karakterler için başlattığı oyuncu seçmeleri de bunun bir işareti olabilir.

4) Teoriye göre kahramanlarımız Doktor Strange'in yardımıyla, ya da daha olası bir ihtimalle Ant-Man ve Captain Marvel'ın Quantum Realm ile olan bağlantısından yararlanarak geçmişe dönecek. Ant-Man and the Wasp ve Captain Marvel filmleri, serinin 4. devam halkası olan Yenilmezler filminden önce vizyona girmiş olacak ve iki filmde de yalnızca büyülü enerji ile ulaşılabilen bir alternatif boyut olan Quantum Realm yer alacak. Quantum Realm'ın tanıtımının ardından, 4. Yenilmezler filminde kahramanların o boyut üzerinden geçmişe dönmesi de seyircilere açıklanmış olacak.

5) Marvel başkanı Kevin Feige'in, 4. Yenilmezler filminin Marvel sinematik evreninin sınırlarını değiştireceği ve yapım aşamasında olan 20 kadar filme yeni bir yol çizeceğini açıklamış olduğunu düşünürsek, bu teori oldukça sağlam görünüyor. Üstelik Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı'nın devam halkası olacak olan 4. Yenilmezler filminin, Marvel'ın üçüncü aşama kahraman filmlerini bitirip, dördüncü aşamayı başlatacağını düşünürsek, tarihin yeniden yazılması yeni içerikler yaratılması için oldukça imkan sağlayan bir yöntem.

Tahminimiz; Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nda bol bol aksiyon göreceğiz ve sevdiğimiz kimi karakterlerin ölümüne şahitlik edeceğiz. Filmin ikinci bölümü olan 4. Yenilmezler filminde ise kahramanlarımızla birlikte tarihi yeniden yazmak için gemişe döneceğiz. 

"Avengers: Sonsuzluk Savaşı" 27 Nisan 2018'de vizyona girecek. 

Galeriye git!
Diaporama
"Avengers: Sonsuzluk Savaşı" Fragmanında Öne Çıkan Noktalar!
20 fotoğraf
facebook Tweet
Benzer Haberler
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Doctor Sleep Orijinal Teaser Trailer
Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Altyazılı Fragman
3 From Hell Orijinal Fragman
Yıldızlara Doğru Altyazılı Fragman
Anna Dublajlı Fragman (2)
Scary Stories to Tell in the Dark Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Yapım Aşamasında
Ron Howard İmzalı “Hillbilly Elegy”ye Freida Pinto Dahil Oldu!
HABERLER - Yapım Aşamasında
15 Haziran 2019 Cumartesi
Bruce Willis’li “The Long Night” Kadrosunu Tamamladı!
HABERLER - Yapım Aşamasında
15 Haziran 2019 Cumartesi
Charlie Hunnam ve Mel Gibson’lı “Waldo”ya “Lost” Transferi!
HABERLER - Yapım Aşamasında
14 Haziran 2019 Cuma
Jason Blum Yapımcılığında "Black Christmas" Yeniden Uyarlanıyor
HABERLER - Yapım Aşamasında
14 Haziran 2019 Cuma
Anne Hathaway'li Sesame Street Ertelendi!
HABERLER - Yapım Aşamasında
14 Haziran 2019 Cuma
Anne Hathaway'li Sesame Street Ertelendi!
Tom Skerritt ve Mira Sorvino “East of the Mountains”da Buluşuyor!
HABERLER - Yapım Aşamasında
14 Haziran 2019 Cuma
Tom Skerritt ve Mira Sorvino “East of the Mountains”da Buluşuyor!
Film Haberleri Yapım Aşamasında
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top