Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Onur Ünlü'nün Yeni Filmi Vizyon Tarihini Aldı!
  15 Oca 2018 - 10:29
  facebook Tweet

  Onur Ünlü imzalı "Manyak" ne zaman vizyona girecek?

  Yerli sinemanın üretken yönetmeni Onur Ünlü'den yeni bir film geliyor! Son dönemde Kırık Kalpler Bankası, Cingöz Recai ve Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmleri ile sinemada, Dudullu Postası dizisi ile de internet platformu BluTV'de bir hayli dikkat çekmekte olan ünlü yönetmenin yeni filmi Manyak da seyircilerin karşısına çıkmak için vizyon tarihini aldı.

  Başrolünde Gerçek Kesit dizisindeki Sarı Bıyık karakteriyle ünlenerek fenomen haline gelen Cahit Kaşıkçılar'ın üstleneceği "Manyak", yönetmenin sosyal medyada yaptığı paylaşıma bir "Gerçek Kesit" filmi havasında olacak. Komedi-macera türündeki "Manyak"ın kadrosunda Onur Ünlü'nün filmlerinde sıklıkla birlikte çalıştığı Serkan Keskin, Öner Erkan, Ahmet Rıfat Şungar ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimler de yer alacak. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Rauf filmi ile Altın Portakal ödülü kazanan Vedat Özdemir üstleniyor. 

  Merakla beklenen komedi-macera filmi "Manyak", 23 Mart 2018 tarihinde seyirciyle buluşacak. Konusu henüz gizli tutulan "Manyak" filminden ilk görsel de ünlü yönetmenin sosyal medya hesabı üzerinden geldi. Bakalım ortaya nasıl bir film çıkacak? 

  GERÇEK KESİT - "MANYAK" belirili bir süre sonra sinemalarda

  Onur Ünlü (@onurunlutheofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top