Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Sundance Ödüllü “Kelebekler”in Fragmanı Merak Uyandırıyor!
  12 Mar 2018 - 18:37
  facebook Tweet

  Filmin yönetmenliğini Tolga Karaçelik üstleniyor.

  Sundance Film Festivali’nde Jüri Büyük Ödülü’nü kazanarak ülkemizi gururlandıran “Kelebekler”in fragmanı yayınlandı. Tolga Karaçelik yeni filminde, komedi ve dram türünü harmanlayarak ortaya çok ilgi çekici bir iş çıkarıyor.

  "Gişe Memuru" ve "Sarmaşık" filmleriyle akıllarda yer eden Tolga Karaçelik’in yeni filminin oyuncu kadrosunda Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin, Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ezgi Mola ve Ercan Kesal gibi oyuncular yer alıyor. Filmin senaryosu da yönetmen Karaçelik’in kaleminden. Müzikler ise deneyimli besteci Ahmet Kenan Bilgiç’e ait.

  Üç kardeşin yolları yıllar önce ayrılmıştır. Aradan geçen 30 yılın ardından babaları çocuklarını bir araya getirmek ister ve onları Hasanlar Köyü’ndeki evlerine geri çağırır. Kardeşlerden en büyüğü Cemal, onları alır ve nedenini bilmedikleri bir yolculuğa çıkar. Üç kardeş köye gittiklerinde ise babalarının öldüğünü öğrenirler. Babaları, köyün acayipliklerinden biri olan kelebeklerin gelişinde gömülmeyi vasiyet etmiştir. Birbirlerini çok az tanıyan kardeşler köyde kaldıkları süre boyunca yaşadıkları olaylarla kendilerini, birbirlerini ve babalarının kim olduğunu anlamaya çalışır.

  “Kelebekler”in vizyon tarihi 30 Mart.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top