Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya"ya İlk Bakış!
  1 Haz 2018 - 12:15
  facebook Tweet

  Serinin 3. devam halkası "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya"dan poster yayınlandı.

  Çok beklenen Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya'ya ilk bakış geldi. 145 milyon dolarlık bütçesine karşında, gösterime girdiği ilk hafta Box Office'in tepesine yerleşen ve dünya çapında toplamda 600 milyon dolarlık hasılat elde eden "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2"nin devam halkasından ilk poster yayınlandı. Serinin 3. devam halkasında yeni bir ejderha ile tanışıyoruz.

  Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini kaybeder. Dişsiz artık tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır...

  Dean DeBlois tarafından yazılıp yönetilen seri bu kez de el değiştirmiyor. Kamera arkasına DeBlois'in geçtiği devam halkasının orijinal seslendirme kadrosunda Jay Baruchel, America FerreraKit Harington, Cate Blanchett, Gerard Butler, Kristen Wiig, Craig Ferguson ve F. Murray Abraham da yer alıyor.

  "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya" 25 Ocak 2019'da ülkemizde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • maxel23
   25 ocak 2019 buradan sonraki 5 ay çok zor geçecek ^-^
  • Ekrem Bey
   Çoluk çocuk filmleri bile Türkiye'de vizyona girerken Status Update niye vizyona girmiyor? +18 bir sahne yok filmde ve ahlak çerçevesi içinde çekilmiş bir film olmasına rağmen Netflix'in uyarladığı The Babysitter gibi seksten bahseden +18 olan ve kan efektlerini bile adam akıllı yapamadıkları bir film Türkiye'de vizyona giriyor halbuki.
  • Bora Oral
   hayda aldık başımıza belayı :D bunun düğün masrafları var , kınası var , nikahı var , ev masrafları , çocuk masrafları of of :D
  • Cihangir Azerili
   shit ya ben askerde olucam ya neyse kismet asgerden geldigim zaman izlemekmis
  • Melike Üstünbaş
   dünyanın en tatlı ejderhası olabilir bu dişsiz
  Yorumları göster
  Back to Top