Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Domhnall Gleeson’lı Korku “The Little Stranger”dan İlk Fragman!
  12 Haz 2018 - 04:42
  facebook Tweet

  Korku filminin yönetmenliğini “Gizli Dünya” ile tanınan Lenny Abrahamson üstleniyor.

  Başarılı İrlandalı oyuncu Domhnall Gleeson’ın başrolünü üstlendiği korku ve gerilim filmi “The Little Stranger”ın ilk fragmanı ve posteri görücüye çıktı.

  Filmin oyuncu kadrosunda “The Affair” ile Altın Küre kazanan Ruth Wilson, Oscar adayı Charlotte Rampling, “Bu Nasıl Aile?” filminin yıldızı Will Poulter, Anna Madeley, Josh DylanCamilla Arfwedson ve Amy Marston yer alıyor. 2015 yapımı “Gizli Dünya / Room” filmi ile Oscar’a aday gösterilen Lenny Abrahamson filmin yönetmenliğini üstleniyor. Sarah Waters’ın aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosunda Lucinda Coxon’ın imzası bulunuyor.

  “The Little Stranger” köy doktoru olarak epey bir saygınlık kazanan Doktor Faraday’e (Domhnall Gleeson) odaklanıyor. Bir hizmetçinin oğlu olan Faraday, 1947 yılının sıcak bir yaz günü bir zamanlar annesinin çalıştığı Hundreds Hall’daki bir hastayı ziyaret eder. Hall, iki yüzyıldan daha uzun bir süredir Ayres ailesinin evidir. Ancak ev artık eskisi kadar ihtişamlı değildir ve uğursuz bir şey ev sakinlerine musallat olmuştur. Hastayla ilgilenmeye başlayan Faraday, kendi hikayesinin ailenin hikayesiyle ne kadar korkunç bir şekilde birbirine geçtiğinin farkında değildir.

  “The Little Stranger” ülkemizde 14 Eylül’de vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top