Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Nicolas Cage "Mandy" Fragmanında Kanlı Bir İntikam Peşinde!
  28 Haz 2018 - 10:29
  facebook Tweet

  Nicolas Cage'li aksiyon-gerilim türü "Mandy" filminden bol kanlı bir fragman yayınlandı.

  Nicolas Cage başrollü aksiyon-gerilim filmi Mandy'den fragman geldi. Son yıllarda boy gösterdiği filmler eleştirmenler tarafından yerden yere vurulan ve bir türlü şansı dönmeyen Cage'in hayatının performansını sergilediği söylenen "Mandy", fragmanından anlaşıldığı kadarıyla görsel olarak bir hayli vurucu ve etkileyici olacak.

  Toronto Film Eleştirmenleri Birliği'nce ödüle layık görülen Kara Gökkuşağının Ötesi ile hatırlanan Panos Cosmatos'un yönetmenliğini ve senaryosunu üstlendiği "Mandy", karısını ele geçiren tarikata savaş açan bir adamın kanlı intikam yolculuğunu takip ediyor.

  Red ve Mandy, birbirine bağlı, ormandaki küçük bir kulübede sakin bir hayat yaşayan, sevgi dolu bir çifttir. Birbirlerine aşık olan ve yaşadıkları hayattan fazlasını aramayan çiftin sakin yaşamı, kabuslardan çıkıp gelen bir tarikat yüzünden altüst olur. Mandy'yi gözüne kestiren liderlerinin emriyle bu korkunç tarikat çiftin evine baskın yapar ve Mandy'yi Red'den alırlar. Tarikatın amacı, Mandy'nin bedenine ve ruhuna tamamen sahip olmaktır. Bu uğurda tarikatın yaptığı korkunç şeylere tanıklık etmek zorunda kalan Red, karısına yapılan saldırının öcünü almaya kararlıdır. Artık Red'in amacı, hayatını darmadağın eden bu korkunç tarikat ve onların hasta ruhlu liderini yakalamak ve hayatının aşkına yaptıkları korkunç şeylerin bedelini hayatlarıyla ödetmektir...

  Filmde Mandy'e Andrea Riseborough hayat verirken, Linus RoacheBill Duke ve Richard Brake de filmin kadrosunda yer alıyor. Sundance Film Festivali'nde yaptığı prömiyerinin ardından Cannes Film Festivali, Bucheon Uluslararası Fantastik Film Festivali ve Yeni Zelanda Film Festivali'nde de seyircilerle buluşan film, 14 Eylül'de Amerika'da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • ümit usla
   Çok ilginç bir filme benziyor renk kullanımı harika nicolas cage'in filmleri genelde kötü olur ama belki bu sefer şeytanın bacağını kırmıştır göreceğiz
  Yorumları göster
  Back to Top