Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "The Guernsey Literary And Potato Peel Pie Society"den Fragman Var!
  29 Haz 2018 - 13:02
  facebook Tweet

  "The Guernsey Literary And Potato Peel Pie Society" filminden fragman yayınlandı.

  The Guernsey Literary And Potato Peel Pie Society'den fragman geldi. Mary Ann Shaffer ve Annie Barrows’un çok satan romanından uyarlanan dram filmi, özgür ruhlu bir kadının ayak izlerini takip ediyor.

  Özgür ruhlu bir yazar olan Juliet, yeni kitabı için hazırlık sürecindedir. Bir gün 2. Dünya Savaşı’nda Nazi işgali altındaki Guernsey adasında yaşayan bir grup insanın kurduğu Guernsey Edebiyat ve Patates Turtası Derneği'nin üyesi olan Dawsey’den bir mektup alır. Mektupta yazılanlardan oldukça etkilenen Juliet, kulübü ve üyelerini merak etmeye başlar. Kulübün ve halkın yaşadıklarının yeni kitabı için harika bir konu olabileceğini düşünen genç yazar, adaya gitmeye karar verir. Juliet ilk iş kendisine mektubu yazan çiftçi Dawsey ve kitap kulübünün diğer eksantrik üyeleri ile tanışır. Kulüp üyeleri ve kentin sakinleriyle konuştukça onlarla arasında güçlü bir bağ kuran Juliet’in hayatının gidişatı sonsuza dek değişecektir.

  Savaş romanı yazarının işgal altındaki kent sakinleriyle kurduğu derinlikli bağları konu edinen dram filminin başrollerini Sindirella ile ünlenen Lily James ve Michiel Huisman üstleniyor. Filmin kadrosunda Matthew Goode, Jessica Brown Findlay, Tom Courtenay, Penelope Wilton, Katherine Parkinson, Glen Powell gibi isimler yer alıyor.

  Yönetmenliğini Mike Newell'ın üstlendiği dram filmi 10 Ağustos'ta Netflix'te olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • yağız babacan
   isim seçimi çok yanlış olmuş kim bu ismi gişede söyleyebilir ki sırf bu yüzden netflixe vermişlerdir
  Yorumları göster
  Back to Top