Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Baba 1.5" Sinemalarda!
  14 Eyl 2018 - 08:09
  facebook Tweet

  Yerli komedi "Baba 1.5"a biletlerinizi hemen alın!

  Yerli komedi filmi Baba 1.5 bugün itibariyle vizyonda! Başrollerinde Peker Açıkalın ve Rüzgar Erkoçlar'ın yer aldığı komedi filminin yönetmenliğini ise Deniz Denizciler üstleniyor. Biletlerinizi hemen buradan alın!

  Herkese korku salan Seyfi’nin rakipleri, onun ölümünü dört gözle beklemektedir. Seyfi’nin oğlunun olmaması ise rakiplerini ayrı bir beklentiye sokar. Rakipler, Seyfi’nin ölümünün arından geride bırakacağı imparatorluğu aralarında bölüştürmeyi planlamaktadırlar. Ancak hiç beklenmeyen bir gelişme onların tüm planını suya düşürür. Seyfi, bu zamana kadar varlığından haberdar olmadığı bir oğlu olduğunu öğrenir. Oğlunun kendisi gibi güçlü olduğunu düşleyen Seyfi, yerini ona bırakmayı planlar. Ancak oğlu pek de babası gibi değildir. Seyfi, yaşadığı şokun ardından, kendisine bırakacağı imparatorluğa sahip çıkacak niteliklere sahip olmayan oğluna mafya olmanın gerekliliklerini öğrenmeye başlar...

  Kadrosunda Görkem Mete DemirNilay DuruHakan BilginDeniz ÖzermanHaldun BoysanAli ErkazanSeyithan Özdemir gibi isimleri bulunduran yerli komedi filmi "Baba 1.5"un senaryosunda da Emrah Süner ve Görkem Çakın birlikte yönetmenin imzası var.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Mert Bozkırdağ
   Rüzgar Erkoçlar'a helal olsun istediği gibi yaşamayı ve başarılı olmayı sürdürüyor yolu açık olsun
  Yorumları göster
  Back to Top