Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Hugh Jackman’lı “Bad Education”a “Ayin” Desteği!
  3 Eki 2018 - 02:33
  facebook Tweet

  Bu sene “Ayin” filminde izlediğimiz Alex Wolff yeni projesini buldu.

  The Front Runner” ile bu sene Oscar yarışına giren başarılı aktör Hugh Jackman’ın başrolünü üstlendiği komedi ve drama filmi “Bad Education” oyuncu kadrosuna yeni bir ismi kattı. “Jumanji: Vahşi Orman” ve “Ayin” filmlerinde izlediğimiz genç yıldız Alex Wolff filmin kadrosuna katılan yeni isim oldu.

  Filmin oyuncu kadrosunda şimdilik bu yıl “Ben, Tonya” filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ına layık görülen Allison Janney, komedi filmi “Blockers” ile yıldızı parlayan genç aktris Geraldine Viswanathan ve iki Altın Küre adaylığı bulunan Ray Romano yer alıyor. Sundance Film Festivali’nin bu seneki yıldızlarından “Thoroughbreds”in yönetmeni Cory Finley ise yönetmen koltuğuna geçiyor. Çekimleri devam eden filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

  "Take Me" ve “I Think We’re Alone Now” filmlerinin senaristi Mike Makowsky’nin kendi lise deneyimlerini temel alan film, öğrencilerin aldığı eğitimin iyileştirilmesi için çalışan ve aynı zamanda kamu fonlarını zimmetine geçiren bir okul müdürüne odaklanıyor. Hugh Jackman filmde okul müdürünü, Allison Janney ise yine aynı okul bölgesinde çalışan ve müdürün planlarına ortak olan bir yöneticiyi oynuyor. Alex Wolff’un rolü açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top