Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Hugh Jackman’lı “Bad Education” Filmine “Blindspotting” Transferi!
  5 Eki 2018 - 02:49
  facebook Tweet

  “Blindspotting”in yıldızı Rafael Casal filmin kadrosuna dahil oldu.

  Oscar adayı başarılı aktör Hugh Jackman’ın başrolünü üstlendiği komedi ve drama filmi “Bad Education” oyuncu kadrosunu tamamladı. Bu sene boy gösterdiği ve yönettiği “Blindspotting” ile beğeni toplayan Rafael Casal filmin kadrosuna katılan son isim oldu.

  Sundance Film Festivali’nin bu seneki yıldızlarından “Thoroughbreds”e imza atan Cory Finley’nin yönetmen koltuğuna geçtiği filmin kadrosunda bu yıl “Ben, Tonya” filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ına layık görülen Allison Janney, komedi filmi “Blockers” ile yıldızı parlayan genç aktris Geraldine Viswanathan, iki Altın Küre adaylığı bulunan Ray Romano, “Jumanji: Vahşi Orman” ve “Ayin” filmlerinde izlediğimiz genç yıldız Alex Wolff, Jimmy Tatro, Stephen Spinella ve Annaleigh Ashford gibi oyuncular yer alıyor.

  "Take Me" ve “I Think We’re Alone Now” filmlerinin senaristi Mike Makowsky’nin kendi lise deneyimlerini temel alan film, öğrencilerin aldığı eğitimin iyileştirilmesi için çalışan ve aynı zamanda kamu fonlarını zimmetine geçiren bir okul müdürüne odaklanıyor. Hugh Jackman filmde okul müdürünü, Allison Janney ise yine aynı okul bölgesinde çalışan ve müdürün planlarına ortak olan bir yöneticiyi oynuyor. Rafael Casal’ın rolü açıklanmadı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top